LITTLE BIG / zdjęcie promujące koncert

i

Autor: Materiały prasowe

KONCERTY

LITTLE BIG wracają do Polski na trzy koncerty! Bilety, miasta, daty

2024-05-05 12:39

Trzy miasta, trzy dni z rzędu, i trzy niezwykle mocne koncerty. Little Big ponownie wracają do naszego kraju z nowym szalonym widowiskiem, obok którego raczej trudno będzie przejść obojętnie. Taneczne bity, absurdalne teksty i połączenie gatunków to przecież domena tego zespołu. Tym razem zagrają w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu!

"Jesteśmy jak parzący koktajl absurdu i czystego szaleństwa" mówił w wywiadzie charyzmatyczny lider Little Big, Ilja "Ilich" Prusikin i trudno się z nim nie zgodzić. Będące połączeniem wściekłych, tanecznych bitów oraz absurdalnych tekstów piosenki grupy od lat podbijają parkiety na całym świecie, a o podobnych, liczonych w setkach milionów streamach i wyświetleniach utworów większość zespołów może tylko pomarzyć. Na swoim koncie mają trasy po Stanach Zjednoczonych i Europie, udział w największych festiwalach na Starym Kontynencie (m.in. Szigiet, Paaspop, Dour, Lowlands, Couvre Feu) oraz w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 z piosenką "Uno". Pochodzą z Rosji, otwarcie i stanowczo sprzeciwiają się inwazji na Ukrainę i polityce Putina, przez co musieli uciekać ze swojego kraju. Już w maju Little Big powrócą do Polski na 3 koncerty i porwą Was do szalonej zabawy!

Bad Bunny - największe hity latynoskiej supergwiazdy

Little Big w Polsce 2024 - lista miast, daty i bilety

Twórcy "Skibidibi", "Hypnodancer" i "It Happens" najpierw zagrają 8 maja w Gdańsku, a dokładniej w słynnym B90. Już dzień później przetransportują się do stolicy Polski, by dać koncert w warszawskiej Stodole. I tutaj niema co liczyć na przerwę, bo z kolei następnego dnia rozstawią się także we wrocławskim A2. Wszystkie bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie WiniaryBookings. Lista koncertów w pigułce zapowiada się następująco:

  • Little Big w Gdańsku (B90) - 8 maja 2024
  • Little Big w Warszawie (Stodoła) - 9 maja 2024
  • Little Big we Wrocławiu (A2) - 10 maja 2024