Little Big niczym Backstreet Boys. Cover hitu Everybody to mistrzostwo świata

Little Big
Autor: YouTube/Little Big

Pamiętacie Little Big? Niedoszli reprezentanci Rosji w Konkursie Piosenki Eurowizji nie zwalniają tempa i prezentują coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Grupa nagrała EP-kę z interpretacjami największych popowych hitów. Ich wersja Everybody (Backstreet's Back) to mistrzostwo świata. Nie wierzycie? Koniecznie obejrzyjcie ten klip!

Little Big - płyta z coverami to najnowsze wydawnictwo zespołu, który w zeszłym roku typowany był na faworyta odwołanego Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Teledysk do eurowizyjnej propozycji rosyjskiego zespołu wciąż jest najchętniej oglądanym wideo na oficjalnym kanale wydarzenia. W niewiele ponad rok od premiery klip do Uno wygenerował 205 milionów odsłon, zrzucając ze szczytu Nettę - zwyciężczynię Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Little Big nie spoczęli na laurach i zaskoczyli wszystkich fanów. Członkowie grupy postanowili wziąć na warsztat kultowe hity i wydać EP-kę, której tytuł to po prostu Covers. Pierwszym singlem została interpretacja prawdopodobnie najpopularniejszego utworu boysbandu Backstreet Boys. Mowa oczywiście o numerze Everybody (Backstreet's Back), który promował wydany w 1997 roku drugi album studyjny zespołu Backstreet’s Back. I choć powszechnie wiadomo, że dla własnego bezpieczeństwa klasyków nie powinno się tykać, Little Big postanowili zaryzykować i zmierzyli się z symbolem lat 90. Efekty są piorunujące!

Little Big niczym Backstreet Boys

Numer Everybody (Backstreet’s Back) został przemianowany na Everybody (Little Big Are Back). Członkowie rosyjskiego zespołu oddali klimat oryginalnego teledysku. Mamy zatem do czynienia z postaciami rodem z horroru. Wszystko zaserwowane jednak w typowy dla Little Big zabawny i przepełniony dystansem do samych siebie sposób. Zobaczcie sami. EP-ka Covers również jest już dostępna w serwisach streamingowych. 

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze