Lili to trzeci singiel z płyty Folkhorod Enej! Posłuchaj nowego singla zespołu [AUDIO]

2013-01-29 15:33

Lili to tytuł trzeciego singla z płyty Folkhorod grupy Enej. Wcześniej album promowały Tak Smakuje Życie oraz Skrzydlate Ręce, które nie potrzebowały wiele czasu, aby stać się wielkimi hitami! Posłuchaj Lili na Eska.pl!

Znamy tytuł trzeciego singla promującego album Folkhorod zespołu Enej. Po Skrzydlate Ręce i Tak Smakuje Życie przyszedł czas na Lili. Czy waszym zdaniem ten singiel stanie się tak wielkim hitem jak Skrzydlate Ręce i Tak Smakuje Życie?

Zobacz na Eska.pl Folkhorod Enej pokryła się złotem!

Enej zadebiutowali w talent-show Must Be The Music, który wygrali. Podbili serca nie tylko jurorów, ale także fanów, którzy są z nimi przez cały czas. Enej ma na swoim koncie wiele popularnych singli, jednak ich największym hitem jest Radio Hello. Dzięki temu przebojowi zespół zwyciężył w kategorii Superpremiery 2012 podczas festiwalu w Opolu.

Posłuchaj Lili - EnejNie czytałeś jeszcze?

Honey coveruje Rihannę!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze