Lil Nas X prezentuje nowy singiel Holiday. Święty Mikołaj daje czadu!

2020-11-13 16:42 ek
Lil Nas X
Autor: Materiał Prasowy/Sony Music Poland Lil Nas X

Holiday to najnowszy singiel Lil Nas X’a, który w nowym klipie wciela się w Świętego Mikołaja przyszłości. Nakręcony przez rapera oraz Gibsona Hazarda klip dzieje się podczas świąt w 2220 roku w futurystycznym warsztacie Mikołaja na biegunie północnym. Więcej o nowej piosence, przeczytacie na ESKA.pl.

Holiday to pierwszy nowy utwór Lil Nas X’a od czasu wydanego w 2019 debiutanckiego EP 7. Artysta zaprezentuje nowy utwór już w tę sobotę 14 listopada, podczas wirtualnego koncertu w komputerowej grze Roblox. Koncert odbędzie się na różnych scenach, inspirowanych utworami rapera, a do zaprojektowania całego przedsięwzięcia została użyta technologia wykrywania twarzy PBR, która jest dostępna w platformie Roblox. Dodatkowo przed koncertem odbędzie się sesja Q&A z pytaniami od uczestników wydarzenia, która zostanie wyświetlona podczas występu Lil Nas X’a. Nowi użytkownicy Robloxa będą musieli założyć konto w platformie w celu uczestniczenia w koncercie. W wirtualnym obiekcie będą różnego rodzaju atrakcje i mini-gry, z których fani mogą już korzystać.

Misją platformy Roblox jest łączenie ludzi za pomocą gry. Każdego miesiąca 150 milionów osób uczestniczy w atrakcjach jakie oferuje ten wirtualny świat. Nad doskonaleniem jakości rozgrywki pracuje 2 miliony twórców. Roblox wierzy, że budowanie bezpiecznej, cywilizowanej i zróżnicowanej społeczności sprzyja kreatywności i nawiązywaniu relacji międzyludzkich.

Urządzamy największy wirtualny koncert w 2020 roku i mamy nadzieję, że każdy uczestnik Roblox się na nim pojawi. Jestem wdzięczny, że mogę być pierwszym artystą, który zagra w tej platformie. Mieliśmy niezły ubaw podczas tworzenia tego wydarzenia i nie mogę się doczekać, aż każdy zobaczy efekty naszej współpracy - mówi Lil Nas X.

Nowości muzyczne 2020 - Lil Nas X

Holiday to najnowszy singiel Lil Nas X’a, który w nowym klipie wciela się w Świętego Mikołaja przyszłości. Nakręcony przez rapera oraz Gibsona Hazarda klip dzieje się podczas świąt w 2220 roku w futurystycznym warsztacie Mikołaja na biegunie północnym. Lil Nas X udaje się też w lot saniami wysokiej technologii - czerwonym Dodge Challengerem - ciągniętymi przez renifery-roboty, przelatując między innymi nad Górą Rushmore, w której zamiast głów amerykańskich prezydentów wykuto popiersia poprzednich wcieleń rapera, znakiem Hollywood, słynnym Golden Gate Bridge, Statuą Wolności i Times Square.

Lil Nas X - kim jest?

Lil Nas X to pochodzący z Atlanty raper, który na swoim koncie ma wygraną nagrodę Grammy. Za sprawą hitu Old Town Road artysta w 2019 roku zyskał sporą popularność, a wersja utworu z Billy Ray Cyrusem stała się najdłużej obecnym na #1 miejscu listy magazynu Billboard Hot 100 singlem. Diamentowa piosenka została wyróżniona wieloma nagrodami, takimi jak np. 2 statuetki Grammy. Lil Nas X znalazł się na okładce magazynu TIME i został okrzyknięty przez to czasopismo jedną z 25 najbardziej wpływowych osób w internecie. Po wydaniu EP 7 w 2019 roku, na którym znalazł się pięciokrotnie platynowy singiel Panini, jak również platynowe Rodeo, raper pracuje nad nadchodzącym debiutanckim albumem.

ESKA XD #010
Najnowsze