Lil Masti zaskoczy fanów nowym klipem! Nadchodzący teledysk przebije singiel Fenix?

2020-02-17 19:11
Lil Masti
Autor: Tomasz Kudala/REPORTER

Lil Masti, czyli dawna SexMasterka, od pewnego czasu rozwija swoją karierę muzyczną. W planach ma kolejny singiel. Czy okaże się hitem i przebije piosenkę Fenix? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl

Aniela Bogusz, bo tak naprawdę nazywa się Lil Masti, ciągle stara się iść do przodu ze swoją muzyczną karierą. To co tworzyła na YouTubie kiedyś, dawno zostało już z tyłu. Na swoim koncie ma także wygraną walkę w Fame MMA 4. Teraz jednak skupia się na tworzeniu muzyki. Do tej pory Lil Masti, wydała już kilka piosenek. Najwięcej odtworzeń, bo prawie 9mln ma jej kawałek Fenix. Wokalistka jakiś czas temu na Instagramie poinformowała także swoich fanów, że poszukuje ciekawych twarzy do najnowszego teledysku, który ma ukazać się już w lutym. Klip ma mieć charakter imprezowy, dlatego bardzo możliwe, że ukażą się w nim sceny w strojach kąpielowych.

Lil Masti – nowa piosenka

Lil Masti na profilu na Instagramie podkręca atmosferę i ciekawość swoich fanów. Wyjawiła skrywany sekret! W jej mediach społecznościowych pojawiło odliczanie do premiery numeru Girls Gang. Jak zapewnia sama artystka: to będzie największa rakieta tego roku. Po reakcjach fanów w komentarzach na Instagramie Lil Masti widać, że nie mogą doczekać się najnowszego singla i zakładają, że będzie to na pewno hit.

Platon - Państwo - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/
Najnowsze