Lil Masti pokazała nową piosenkę i stała się hitem na polskim TikToku!

2020-09-28 12:03 Patrycja Obarowska
Lil Masti
Autor: Screen z YT: Lil Masti - BAJKA (OFFICIAL VIDEO)/ Lil Masti

Lil Masti wydała nową piosenkę i teraz jest królową polskiego TikToka! Jej utwór Bajka stał się tak popularny, że jest numerem jeden w najbardziej rozchwytywanej aplikacji w dobie internetu i stał się trendem, do którego nagrywają niemalże wszyscy użytkownicy! O czym jest nowa piosenka i na czym polega trend? Zobaczcie na ESKA.pl!

Lil Masti wróciła do muzycznej branży z prawdziwym rozmachem! Polska influencerka znana w internecie w wielu kategoriach właśnie zaprezentowała światu swoją nową piosenkę, która nosi tytuł Bajka! Utwór ten opowiada o tym, że życie właśnie jest bajką, do której sami piszemy sobie scenariusz. Lil Masti w swoim najnowszym utworze opowiada fanom swoją bajkową historię i dzieli się z nimi zdobytymi na przestrzeni czasu doświadczeniami. Utwór Bajka to powiew świeżości. Mocne trepowe brzmienie kontrastuje z przepięknym, kolorowym i bajkowym teledyskiem. Motywuje do bycia odważnym i szczerym oraz do podchodzenia z dystansem do swojego życia. - czytamy pod opisem najnowszego klipu Lil Masti. Nowy utwór to nie koniec niespodzianek. Otóż z okazji premiery nowego singla Bajka, na polskim TikToku pojawił się także specjalny challenge skierowany do wszystkich fanów gwiazdy. Na ten moment wyzwanie Lil Masti, które polega na tym, aby każdy internauta otworzył się i dał się poznać od nowej strony plasuje się na pierwszym miejscu w zakładce trendów na TikToku!

Lil Masti rządzi na TikToku - jej wyzwanie jest najmodniejsze 

Lil Masti wraz z premierą najnowszego kawałka, stworzyła trend na TikToku, który stał się hitem! Wyzwanie, które znajdziecie pod hasztagiem #MojaBajka zebrało już ponad 3 miliony wyświetleń na polskim TikToku i z każdą kolejną godziną staje się coraz bardziej popularne. 

Najnowsze