Liga Europejska 2014: Zawisza Bydgoszcz - Zulte-Waregem. Gdzie olgądać The Game? Sprawdź [VIDEO]

2014-07-24 12:28

Liga Europejska 2014 - gdzie oglądać kwalifikacje do Ligii Europejskiej? Czy będziemy mogli obejrzeć transmisję meczu Zawiszy Bydgoszcz-Zulte-Waregem w telewizji? Gdzie oglądać Bydgoszcz-Zulte Waregem online? Sprawdź na eska.pl

Mecz Bydgoszcz-Zulte Waregem z 24 lipca 2014. Ruszają kwalifikacje Ligi Europejskiej 2014/15. Przed nami rewanżowe spotkanie 2. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej. Gdzie oglądać mecz Bydgoszcz-Zulte Waregem oraz gdzie oglądać kwalifikacje Ligi Europejskiej 2015 online? Czy można obejrzeć mecz Bydgoszcz-Zulte Waregem za darmo?Dla fanów piłki nożnej mamy smutną wiadomość. Transmisja Ligi Europejskie 2015 nie została zaplanowana w żadnej polskiej telewizji. A to oznacza, że nie obejrzymy meczu Bydgoszcz-Zulte-Waregem w telewizji. Kwalifikacje do Ligi Europejskiej będzie można obejrzeć wyłącznie w internecie. Spotkanie Bydgoszcz-Zulte-Waregem będzie dostępne w serwisach VOD tj. meczyki24.pl, pl-sport.tv, soccer-live.pl, meczyki.pl i na Sopcsście.

>>>GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ 2014 - program i bilety<<<<

Wychodzi więc na to, że mecze do Ligii Europejskiej do zobaczenia jedynie w internecie. Podobnie jak The Game w wykonaniu Kelly Rowland: