Licytacje WOŚP 2020 - to nie koniec aukcji gwiazd. Sprawdź, co jeszcze można licytować na Allegro!

2020-01-13 13:06 kw
WOŚP 2020
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierane były środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Oprócz tego celem Finału był zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. Mimo że Finał WOŚP już za nami, nadal trwają aukcje gwiazd, na których można wylicytować wiele wartościowych przedmiotów. Sprawdźcie szczegóły.

Licytacje WOŚP 2020 - to nie koniec aukcji gwiazd. Sprawdź, co jeszcze można licytować na Allegro! W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz dwudziesty ósmy. Na ulice całej Polski wyszli wolontariusze, którzy zbierali pieniądze do kolorowych puszek. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Po raz kolejny w największych miastach odbyły się koncerty, podczas których wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W ramach Finału WOŚP zorganizowane zostały również aukcje gwiazd, dzięki którym można zgarnąć rękodzieło wykonane przez idola, element jego garderoby czy też jego płytę z autografem. Wykupić można również spotkanie z ulubioną gwiazdą. Mimo że 28. Finał WOŚP już za nami, aukcje nadal trwają. Sprawdźcie, co jeszcze można licytować na Allegro.

Licytacje WOŚP 2020 - aukcje gwiazd

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Na ten moment zebrano 115 362 894 złotych, ale kwota ta nadal będzie rosnąć, ponieważ aukcje gwiazd nadal trwają. Niektóre z nich kończą się dopiero pod koniec stycznia. Poniżej znajdziecie kilka wybranych aukcji gwiazd, w których nadal możecie wziąć udział. 

  • Podwójnie platynowa płyta Męskie granie - 10 200 złotych
  • Maryla Rodowicz - spotkanie i zaproszenie na koncert - 5 700 złotych
  • Marynarka z teledysku Sokoła Chcemy być wyżej - 3 750 złotych
  • TULIA - Unikatowa, płomienna kreacja sceniczna - 1 025 złotych
  • Mela Koteluk - oprawiona fotografia i spotkanie - 1 000 złotych
  • Marynarka Natalii Nykiel (Sylwester 2018) - 560 złotych
  • Plakat z autografami oraz koszulka zespołu IRA - 465 złotych
  • Zestaw gadżetów od MERY SPOLSKY - 430 złotych
Najnowsze