Liam Payne

i

Autor: Universal Music Polska Liam Payne powraca z nową muzyką.

Gwiazdy

Liam Payne zapowiada swój wyczekiwany powrót. Oto nowy singiel „Teardrops”

2024-03-01 16:22

Liam Payne ma prezent dla swoich fanów. Wielbiciele piosenkarza od dawna czekali na nowości muzyczne od idola. Były członek popularnego na całym świecie boysbandu One Direction wreszcie wydał nowy singiel, który jest zapowiedzią kolejnych projektów. Sprawdź, jak brzmi kawałek „Teardrops”!

Liam Payne rozpoczyna ekscytujący nowy etap kariery, publikując wyczekiwany singiel „Teardrops”. Piosenka wydana nakładem Capitol Records nawiązuje do rytmicznego popu z przełomu wieków i opowiada o pierwszym rozstaniu. Współautorami utworu są Jamie Scott i JC Chasez (NSYNC). – „Teardrops” jest o wrażliwości złamanego serca i o wyzwaniu, jakim jest przejście przez te trudne chwile. Ta piosenka wyznacza dla mnie nowy początek. W 2024 r. czeka nas o wiele więcej – deklaruje Liam. Artysta i jego wieloletni współpracownik Jamie Scott spędzili poprzedni rok w studiu nagraniowym. Wokalista opisał ten czas jako „roczny proces autorefleksji”. To ma być ważny rok dla Liama Payne’a, a nowy singiel jest jedynie przedsmakiem tego, co artysta szykuje dla fanów. 

Zayn Malik wrócił na salony po 6 latach! Internauci zachwyceni jego nowym wizerunkiem

Muzyka znika z Tik Toka | Maks on air

Liam Payne - sukcesy

Mający na koncie wiele platynowych płyt, Liam od momentu rozpadu One Direction sprzedał ponad 23 mln solowych singli i 3 mln płyt. Jego debiutancki krążek „LP1” ukazał się nakładem Capitol Records w grudniu 2019 r. Znalazły się na nim przebojowe „Strip That Down”, „Polaroid” i „Familiar”. Ostatnim singlem artysty, mającego na koncie ponad 5 mld streamów, jest „Sunshine” z 2021 r.