Lexy Chaplin w ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek, a jej fani radośnie to przeżywają!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KUPUJE JEJ WSZYSTKO CO DOTKNIE / Lexy Chaplin Lexy Chaplin w ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek, a jej fani radośnie to przeżywają!

ZASKAKUJĄCY FILMIK

Lexy Chaplin w ciąży? Pokazała ciążowy brzuszek, a jej fani radośnie to przeżywają!

2024-01-22 9:51

Lexy Chaplin w ciąży wywołała spore zamieszanie. Internauci rzucili się w komentarzach gratulując influencerce, a inni słusznie zauważyli, że gwiazda będzie kiedyś cudowną mamą. Lexy natomiast od jakiegoś czasu sama szuka idealnego męża oraz ojca jej dzieci. Otwarcie opowiedziała o swoim idealnym typie mężczyzny i z pewnością na jej prywatnej skrzynce pojawiło się mnóstwo propozycji. O co chodzi z filmikiem w ciąży? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Lexy Chaplin w ciąży - filmik z brzuszkiem

Lexy Chaplin z uśmiechem na twarzy i nieskrywaną radością rozpoczęła nowy rok. Szczególnie po tym, gdy gala, której jest współwłaścicielką poszła po jej myśli. Transmisja się nie zacinała, nie było większych kontrowersji, a kibice finalnie byli zadowoleni z przebiegu wydarzenia. Ma świetny humor i to zupełnie inny obraz od tego, który obserwowaliśmy w Boże Narodzenie. Dawaliśmy wam znać, że Lexy Chaplin płakała po świętach spędzonych z najbliższymi. Ostatnio natomiast nieświadomie wywołała burzę wskazując typ idealnego mężczyzny. Poza dramą z Gimperem ostatecznie nic wielkiego się nie stało. Finalnie można mieć wrażenie, że gwiazda postanowiła w 2024 roku słusznie nie patrzeć na zdanie innych, unikać złej energii negatywnych komentarzy i iść własną drogą. Widać to również za sprawą filmu, na którym Lexy Chaplin jest w ciąży!

Oni zatańczą w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Aż zaroi się od gwiazd!

Lexy Chaplin w ciąży - filmik z brzuszkiem

Lexy Chaplin w ciąży zszokowała swoich fanów. Influencerka naprawdę pokazała się z ciążowym brzuszkiem, a fani zaczęli wysyłać jej gratulacje. Influencerka podgrzała atmosferę podpisując filmik, że nie może się doczekać macierzyństwa i tego, że jej dziecko kiedyś przyjdzie na świat. Kiedyś, bo jeszcze nie teraz. Lexy Chaplin postanowiła nabrać niektórych fanów korzystając ze specjalnego, ciążowego efektu na popularnej platformie z krótkimi filmikami.

Najmłodsi fani rzeczywiście zaczęli się zastanawiać, czy opis trzeba brać do siebie i gwiazda naprawdę czeka na dziecko. Inni wiedzieli, że jest to filtr, ale zauważyli, że Lexy Chaplin w ciąży będzie wyglądać przepięknie. Tak, jak każda kobieta! Są też przekonani, że w przyszłości influencerka będzie świetną mamą. Sama zainteresowana wielokrotnie wspominała o tym, że chciałaby mieć już dzieci. 

Listen on Spreaker.