Lexy Chaplin nową gwiazdą TikToka? Ma już ponad 200 tysięcy polubień!

2020-02-22 15:26 MK
Lexy Chaplin
Autor: YouTube/Lexy

Wszyscy widzowie Teamu X doskonale znają Lexy Chaplin! Youtuberka, której kanał w serwisie obserwuje ponad 600 tysięcy użytkowników, w końcu zdecydowała się na założenie konta w aplikacji TikTok. Wystarczyło zaledwie jedno wideo, by Lexy udało się przekroczyć liczbę dwustu tysięcy polubień! Pod jakim nickiem znajdziecie youtuberkę? Dlaczego zdecydowała się na pobranie TikToka? Sprawdź na ESKA.pl.

Lexy Chaplin - TikTok to kolejna z aplikacji, które popularna youtuberka posiada w swoim telefonie. Po tym, jak dziewczyna dołączyła do Teamu X, będącego największym projektem w historii polskiego YouTube'a, szybko stała się jego gwiazdą. Wspólnie ze Stuu, Marcinem Dubielem, Kacprem Błońskim oraz Julią Kosterą, Lexy regularnie pojawia się w zabawnych filmikach kręconych w Domu X, które z miejsca generują setki tysięcy, jeśli nie miliony wyświetleń i okupują kartę na czasie na YouTubie.

Jak wiadomo, w ostatnim czasie najszybciej rozwijającą się aplikacją jest TikTok. Apka wyprzedziła nawet Facebooka oraz Instagrama! Posiadacze konta chwalą sobie TikToka przede wszystkim za to, że jest serwisem zupełnie innym od pozostałych. To właśnie tam znajdziemy wszelkiego rodzaju wyzwania taneczne i muzyczne czy też wideo z zapierającymi dech w piersiach animacjami. Z TikToka korzystają takie gwiazdy jak Miley Cyrus, Justin Bieber czy Roksana Węgiel. Teraz do grona użytkowników apki dołączyła Lexy Chaplin.

Lexy Chaplin - TikTok

Dlaczego Lexy Chaplin zdecydowała się założyć TikToka? Na to pytanie youtuberka udzieliła odpowiedzi w swoim najnowszym wideo. Otóż, jak sama przyznała, TikTok to jej ulubiona aplikacja, jednak zawsze bała się dodawać tam swoje własne materiały wideo. Teraz postanowiła się przełamać i zacząć dodawać filmiki, choć jak sama mówi, przed nią jeszcze wiele nauki. Pierwszy post Lexy na TikToku ma już 240 tysięcy polubień oraz ponad milion wyświetleń. Ten wynik na pewno nie zniechęci jej do dalszego korzystania.

Najnowsze