Lexy Chaplin nie jest najlepszą TikTokerką w Polsce. Nowy ranking TikToka robi wrażenie!

2022-03-23 14:52
Lexy Chaplin
Autor: screen z YouTube/Lexy Chaplin

Lexy Chaplin może pochwalić się gronem wiernych fanów. Ostatnio na jej Instagramie wybiło 2 miliony obserwacji, jednak okazuje się, że mimo takiej popularności nie jest najlepszą TikTokerką w Polsce. Co ciekawe, nie jest nią nawet Maria Jeleniewska. Kto zajmuje pierwsze miejsce w rankingu TikToka? Sprawdźcie!

Lexy Chaplin to jedna z popularniejszych influencerek w naszym kraju. Pod każdym materiałem wideo, bądź fotografią która umieszcza, gromadzi się sporo polubień i wyświetleń. Jednak nie samymi cyferkami człowiek żyje. Lexy jest również jedną z najbardziej lubianych gwiazd internetu, a obserwatorzy cenią ją za poczucie humoru, podejście do wielu spraw i tego, że nie wstydzi się swojej wiary. Po tym, gdy pokazała radość z życia będąc częścią Teamu X, postawiła na karierę solo, która jak widać wychodzi jej znakomicie. Lexy robi show nie tylko na Instagramie, ale także na TikToku gdzie obserwuje ją ponad 3 miliony osób! Okazuje się, że dziewczyna nie jest najpopularniejsza. Kto ją wyprzedził? Nowy ranking TikToka robi wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Fagata rozpala wyobraźnię internautów. Gorące zdjęcia z wakacji [GALERIA]

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Ranking TikToka 2022

Nie Lexy Chaplin, nie Maria Jeleniewska, a... Franek Bielak. Okazuje się, że to @fredziownik_art jest najpopularniejszym TikTokerem w naszym kraju. Jego konto obserwuje ponad 11,7 osób a pod krótkimi materiałami wideo gromadzi się sporo polubień. Franek pokazuje, że potrafi zrobić coś z niczego i co ciekawe, jego prace cieszą się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się ranking TikToka (marzec 2022).

  1. Franek Bielak
  2. Lexy Chaplin
  3. Monika Kociołek
  4. Julka Żugaj
  5. Edzio Rap
  6. Zusje
  7. Kuba Norek
  8. Fagata
  9. Masters
  10. Natsu

Pełen ranking TikToka (marzec 2022) znajdziecie TUTAJ.

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze