Lexy Chaplin i Cleo z szokującym wyznaniem. Tego nie wiecie o Polskim Mexico!

2021-07-28 18:06
Cleo i Lexy Chaplin
Autor: materiały prasowe

Z okazji premiery singla i klipu Polskie Mexico Cleo i Lexy Chaplin dały zaprosić się Hanczakowi z Radia ESKA na meksykańskiego... drinka. Podczas spotkania dziewczyny opowiedziały, jak doszło do ich zaskakującej współpracy, a także zdradziły kilka szokujących informacji. Nie uwierzycie, kiedy powstał ten hitowy numer!

Cleo i Lexy Chaplin połączyły siły, a efektem jest wpadający w ucho kawałek Polskie Mexico, który możecie znać między innymi z anteny Radia ESKA. Nakręcony do kawałka klip nie schodzi ze szczytu karty na czasie, a zamieszczony pod nim licznik wyświetleń pokazuje już prawie dwa miliony! Można zatem mówić o prawdziwym sukcesie. Z tej okazji Cleo i Lexy Chaplin postanowiły oddać się świętowaniu i przyjęły zaproszenie Hanczaka do meksykańskiej restauracji El Chapo, gdzie zdradziły wszystko na temat utworu, który aktualnie podbija sieć.

Z pewnością każdy internauta i fan obu artystek zastanawiał się, jak doszło do współpracy jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek i cieszącej się uznaniem internautów youtuberki. Okazuje się, że za wszystkim stał... Donatan. Tak, tak, to właśnie producent muzyczny poznał ze sobą artystki, a reszta jest już historią. W trakcie rozmowy dziewczyny zdradziły szokującą prawdę dotyczącą powstania kawałka. Piosenka Polskie Mexico, mimo że posiada wakacyjny vibe, powstała... późną jesienią!

Cleo i Lexy Chaplin - wywiad

Polskie Mexico to numer, który z pewnością może walczyć o miano hitu tegorocznych wakacji. Tym bardziej zabawny jest fakt, że powstał on... w listopadzie. Podczas rozmowy z Hanczakiem Cleo i Lexy zdradziły, że na planie było bardzo zimno. Znana z hitu Łowcy gwiazd artystka przyznała, że było to jedno z najbardziej hardkorowych doświadczeń w jej karierze. Podobnych ciekawostek jest znacznie więcej! Jeśli interesuje was, czy Lexy wiąże przyszłość z muzyką, a Cleo przejmuje się hejtem, czym prędzej odpalajcie wywiad z dziewczynami. 

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico
Najnowsze