Lexy Chaplin boi się fanów. "Mam za drzwiami dwóch chłopaków, którzy od godziny pukają"

2021-09-23 16:03
Lexy Chaplin
Autor: Instagram.com/lexychaplin

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych TikTokerek w naszym kraju. Śledzą ją miliony internautów i ma wielu fanów. Influencerka lubi dzielić się ze swoimi fanami anegdotami ze swojego życia. Ostatnio wyznała, że niektórzy fanatycy nie dają jej spokoju. Dodała, że się ich boi, bo stoją za jej drzwiami.

Lexy Chaplin to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Odnosi duże sukcesy na TikToku. Obserwują ją ponad 2 miliony osób, a niektóre jej filmiki mają nawet 6 milionów wyświetleń. Dużą popularnością cieszy się też na Instagramie. W dzisiejszych czasach sławy internetu stają się prawdziwymi gwiazdami i mają fanów podobnie jak artyści. Mogą się o tym przekonać na własnej skórze. Czasami fanatyzm przekracza granicę dobrego smaku i gwiazdy czują się napastowane przez swoich odbiorców. Ostatnio dowiedziała się o tym Lexy Chaplin, która na YouTube opowiedziała o dwóch chłopakach, którzy stoją pod jej drzwiami. We własnym mieszkaniu musi mówić szeptem. Przeczytaj jej wypowiedź oraz zobacz nagranie, które zamieściła w mediach społecznościowych.

Lexy Chaplin walczy z psychofanami

- Mam za drzwiami dwóch chłopaków, obserwatorów, którzy od godziny pukają. Mnie jest zawsze mega głupio wychodzić i zwracać im uwagę, nie lubię być niemiła. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji […]. Jestem trochę zawiedziona sobą, mam 22 lata, jestem u siebie w mieszkaniu i boje się pójść skonfrontować z dwojgiem małych chłopców - powiedziała Lexy Chaplin.

Lexy Chaplin - kim jest?

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych gwiazd internetu. Uwielbianą przez najmłodsze pokolenie Youtuberkę obserwuje ponad 1,7 miliona osób, tylko w serwisie Instagram. Jej zdjęcia zazwyczaj mają od 300 do 700 tysięcy polubień, co tylko świadczy o jej sławie i zachwycie nad jej osobą. W serwisie YouTube natomiast ma ponad milion subskrypcji. Wiele osób mówiło, że kariera Lexy się skończy po tym, gdy opuściła Team X. Tymczasem młoda dziewczyna mająca duże doświadczenie ruszyła na podbój internetu. Tworzy ciekawe filmiki, za sprawą których widzowie mogą poznać ją jeszcze lepiej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze