Lewandowski raperem - piłkarska wersja hitu Jeden Osiem L

2017-10-12 15:56

Piłkarska wersja hitu Jeden Osiem L w "wykonaniu" Roberta Lewandowskiego! Na ESKA.pl. możecie posłuchać jak gwiazdor naszej reprezentacji radzi sobie jako raper.

Lewandowski raperem? Fani największego gwiazdora reprezentacji Polski mogą być tym zaskoczeni. Okazuje się, że w internecie krąży piłkarska wersja Jak zapomnieć czyli hitu Jeden Osiem L. Pod melodię z utworu "nawija" Robert Lewandowski, a tematem piosenki jest ostatni zwycięski mecz Polski z Czarnogórą. Czyżby piłkarz odkrył w sobie nowy talent?

Robert Lewandowski w kreskówce! Bajka o jego życiu i karierze [VIDEO] >>

Rap Lewandowskiego robi wrażenie

Fani piłkarza nie muszą się niczego obawiać. Robert Lewandowski nie zamieni boiska na studio nagrań. Raperem jest on tylko w filmiku zmontowanym przez YouTubera ukrywającego się pod nickiem Luxior. Dzięki wykorzystaniu tak zwanego auto-tune udało mu się idealnie dopasować słowa polskiego piłkarza pod melodię hitu Jeden Osiem L. Trzeba przyznać, że Lewandowski jako raper robi nie mniejsze wrażenie niż jako gwiazda reprezentacji. Nagranie zobaczycie poniżej.

Przypomnijcie sobie też oryginał.

Popek Monster chce do polityki! Wystartuje w wyborach?!

Autor: brak danych

Popek - zawodnik KSW, raper z ogromnym doświadczeniem i wkrótce... poseł? Czy raper faktycznie wystartuje w wyborach? Przekonajcie się oglądając VIDEO na ESKA.pl

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze