Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?!

2017-05-31 12:26
Letnia Scena ESKI 2017 - GDZIE, KIEDY i KTO WYSTĄPI?!
Autor: fot. materiał własny Letnia Scena ESKI 2017 - daty i miejsca koncertów

Letnia Scena ESKI 2017 zawita do wielu miast w Polsce! Gdzie, kiedy i kto wystąpi? Szósta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA zapowiada się znakomicie! Przekonajcie się na ESKA.pl

Letnia Scena ESKI 2017 - daty, miejsca koncertów i listę gwiazd podrzucamy Wam na ESKA.pl! Jak co roku Radio ESKA i ESKA TV zapraszają swoich słuchaczy i widzów do udziału w plenerowych koncertach organizowanych w ramach Letniej Sceny ESKI. Trasa startuje już 27 maja. Wśród artystów, którzy zaśpiewają na scenie Eski, pojawią się m. in.: Margaret, Sarsa, Monika Lewczuk czy Sound’n’Grace. 

Letnia Scena ESKI - trasa 2017

Letnia Scena ESKI startuje w tym roku już 27 maja w Wałbrzychu i Lubartowie. Następne koncerty odbędą się w Świdnicy, Kędzierzynie-Koźlu, Niepołomicach i Kaliszu. Na naszej scenie wystąpią m.in.: Oceana, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sarsa, Monika Lewczuk, Sound’n’Grace, Jamal, Woro&Kr;ól, Pectus, Reggaeside, Norbi z zespołem, Hey, Blue Cafe, LOKA czy zespół Ira. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy. Miejsca + daty podrzucamy Wam w tym miejscu:

Koncerty poprowadzą DJ-e Radia ESKA m.in., Paweł 'Pawelec', Kamila Ryciak, Michał Hanczak, Michał Sobkowski, Kasia Pawlak oraz Maciej Stajniak.

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Autor: brak danych

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi i jaki koncert już warto zapisać sobie w kalendarzu? Lista koncertów 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl. Pamiętajcie, żeby wracać do tego artykułu, bo będziemy go aktualizować o nowe koncerty!

 

Najnowsze