Lenny Kravitz - Strut: jest nowa piosenka muzyka. Zachwyci fanów? [AUDIO]

2014-08-20 16:44

Fani Lennego Kravitz'a mogą odetchnąć z ulgą. Artysta zaprezentował w sieci swoją nową piosenkę - Strut. Długo zapowiadany kawałek zachwycił fanów piosenkarza. Na ESKA.pl możecie już teraz posłuchać Lenny Kravitz - Strut!

Lenny Kravitz uchylił rąbka tajemnicy, za którą ukrył informacje dotyczące nowej płyty. Album Strut ukaże się 23 września 2014 roku. Piosenkarz ma nadzieję na duże zainteresowanie nowym krążkiem. Jego poprzedni album sprzedał się w ponad 38 milionowym nakładzie. Lenny Kravitz ma nadzieję, że Strut również będzie się cieszył popularnością wśród fanów.Kolejnym singlem promującym krążek jest tytułowy utwór Strut. Piosenka o mocnym brzmieniu jest bardzo podobna w wyrazie do poprzedniego singla The Chamber. Oba promują ten sam dziesiąty album Lennego Kravitz'a. Oprócz nich, na nowym albumie piosenkarza będzie można usłyszeć takie utwory jak Happy Birthday czy Dirty White Boots.


Całą tracklistę możecie zobaczyć poniżej:

Sex
The Chamber
Dirty White Boots
New York City
The Pleasure and the Pain
Strut
Frankenstein
She’s a Beast
I’m a Believer
Happy Birthday
I Never Want to Let You Down
Ooh Baby Baby
Sweet Gitchey Rose
Can’t Stop Thinkin’ ‘Bout You

Lenny Kravitz o nowym albumie Strut mówi: "Ta płyta przeniosła mnie z powrotem do miejsca, które tak bardzo kocham w muzyce. Z powrotem do uczuć jakie targały mną, gdy byłem w szkole. To prawdziwy rock&roll;: jest surowy, ale ma duszę..."

Może polscy fani piosenkarza będą mieli okazję do usłyszenia Strut na żywo. Lenny Kravitz odwiedzi bowiem Polskę już 3 listopada 2014 roku. Artysta wystąpi na łódzkiej Atlas Arenie, a najtańsze bilety można nabyć już od 169 złotych. Ktoś z czytelników ESKI wybiera się na ten koncert?

>posłuchajcie Lenny Kravitz - Strut  Nel

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze