Lena Marzec - wiek, Instagram, The Voice Kids, Eurowizja. Co wiemy o wokalistce?

2020-09-27 15:37 Maksymilian Kluziewicz
Lena Marzec
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Widzowie poznali ją w The Voice Kids. Mimo że nie wygrała, z powodzeniem kontynuuje karierę muzyczną. Dowodem na to jest awans do finału programu Szansa na Sukces, gdzie główną nagrodą jest możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior 2020. Kim jest Lena Marzec? Sprawdźcie najważniejsze informacje o wokalistce na ESKA.pl.

Lena Marzec - wiek, Instagram, The Voice Kids, Eurowizja: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście młodej wokalistki, która ma wielkie szanse na to, by być kolejną reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po wielkim sukcesie Roksany Węgiel, a następnie Viki Gabor, Telewizja Polska zdecydowała się na przeprowadzenie preselekcji w programie Szansa na Sukces. Laureatką pierwszego odcinka była Lena Marzec. Wokalistka zachwyciła swoim wykonaniem hitu Andromeda z repertuaru Edyty Górniak. Co o niej wiemy?

Lena Marzec - wiek

Ile Lena Marzec ma lat? Aby móc wziąć udział w preselekcjach do konkursu, trzeba mieć od 9 do 14 lat. Uczestniczka show Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 ma 12 lat.

Lena Marzec - Instagram

Wokalistka posiada oczywiście konto na Instagramie, gdzie informuje o swoich kolejnych projektach. Lena Marzec posiada już ponad 17 tysięcy obserwujących. Jej nick to: @lena.marzec_official.

Lena Marzec - The Voice Kids

Lena dała się poznać szerszej publiczność jeszcze zanim zjawiła się w Szansie na Sukces. Dwunastolatka była gwiazdą II edycji show The Voice Kids. Pod okiem Tomsona i Barona dotarła do półfinału. Ostatecznie przegrała o miejsce w finale z Viki Gabor.

Lena Marzec  - Eurowizja Junior

Czy to Lena Marzec będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2020? Niewykluczone! Dziewczynka zachwyciła jurorów swoim wykonaniem singla Andromeda i awansowała do ścisłego finału, który już 27 września.

Najnowsze