Lena Małodzińska - kim jest uczestniczka Szansy na Sukces 2020? Wiek, wzrost, The Voice Kids, Instagram, YouTube

2020-09-20 15:31 Patrycja Obarowska
Lena Małodzińska
Autor: Screen z YT: Lena Małodzińska - „Anyone I Want To Be” | The Voice Kids 3 (CAŁY WYSTĘP)

Lena Małodzińska - wiek, wzrost, The Voice Kids, Instagram, YouTube! Kim jest uczestniczka nadchodzącego formatu Szansy na Sukces, poprzez który wyłonimy reprezentanta Polski na zbliżającą się Eurowizję Junior 2020? Cała gama najważniejszych i najciekawszych informacji o młodej artystce już na ESKA.pl!

Lena Małodzińska - wiek, wzrost, The Voice Kids, Instagram, YouTube! Kim jest uczestniczka nadchodzącej Szansy na Sukces 2020? Choć nie znamy jeszcze oficjalnej, pełnej listy uczestników nowego formatu Szansy na Sukces, poprzez który zostanie ponownie wyłoniony reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2020, znana jest już dziesiątka uczestników! Dzięki doniesieniom z mediów społecznościowych wiemy, że na tej liście widnieje między innymi Lena Małodzińska! Kim jest młoda wokalistka i co o niej wiemy? Wszystkie najciekawsze, a zarazem najważniejsze informacje o artystce, którą ujrzymy niebawem na szklanym ekranie znajdziecie poniżej! Pierwszy odcinek nowej Szansy na Sukces zostanie wyemitowany już 6 września 2020 roku, w składzie jurorskim zobaczymy wtedy Dawida Kwiatkowskiego, Marinę Łuczenko-Szczęsną oraz Katarzynę Łaskę. Kim zatem jest jedna z uczestniczek, Lena Małodzińska? Poznajcie ją bliżej jeszcze przed programem!

Lena Małodzińska - wiek

Lena Małodzińska ma dopiero 9 lat i całą gamę artystycznych osiągnięć na swoim koncie!

Lena Małodzińska - wzrost 

Lenka ma dopiero 9 lat, więc jeszcze sporo urośnie! W sieci nie jest podany dokładny wzrost dziewczynki.

Lena Małodzińska - The Voice Kids 

Lena Małodzińska zakwalifikowała się do telewizyjnego show The Voice Kids 3! Uzdolniona wokalnie dziewczynka zaprezentowała utwór Roksany Węgiel Anyone I Want To Be.

Lena Małodzińska - Instagram 

Lenka bardzo dobrze wie, jak działają media społecznościowe. Artystka ma własny profil na Instagramie, jednak jej konto jest prywatne. 

Lena Małodzińska - YouTube 

Choć sama Lenka nie ma własnego konta na YouTube, jest profil, na którym obejrzymy jej covery! Prowadzi go Anna Małodzińska, która systematycznie publikuje filmiki utalentowanej Lenki. 

Najnowsze