LemON

i

Autor: fot. wbf LemON supportem Imagine Dragons. Koncert w Łodzi pełny muzycznych uniesień!

LemON supportem Imagine Dragons. Koncert w Łodzi pełny muzycznych uniesień!

2015-12-16 12:15

LemON wystąpi przed Imagine Dragons na koncercie w Polsce. Pierwszy koncert Imagine Dragons w Polsce odbędzie się 2 lutego 2016 roku. Jakie piosenki zagra LemON supportując Imagine Dragons? Czy bilety na Imagine Dragons i LemON są jeszcze dostępne? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

Zespół LemON rozgrzeje publiczność na Atlas Arenie w Łodzi tuż przed koncertem Imagine Dragons. Grupa LemON z Igorem Herbutem na czele, wykona największe hity ze swojego repertuaru. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie emocji, uniesień, folkowej nostalgii, a także energii, którą bez wątpienia wykorzystacie w trakcie występu Imagine Dragons w Polsce 2.02.2016Jakie piosenki zagra LemON? Czy są jeszcze bilety na koncert twórców Radioactive? Szczegóły znajdziecie poniżej artykułu.

LemON supportem Imagine Dragons

2 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert Imagine Dragons. Do ich występu doskonale przygotuje Was zespół LemON, który stał się objawieniem ostatnich lat na polskim rynku muzycznym. Setlista grupy, której liderem jest Igor Herbut - nie jest jeszcze znana, ale my podejrzewamy, że usłyszymy takie przeboje jak: "Napraw", Wkręceni, "Będę z Tobą", czy "Jutro". 

Zespół zgarnął do tej pory 3 statuetki Radia ESKA, podczas ESKA Music Awards.

 

Lista gwiazd, które odwiedzą Polskę w 2016 roku wygląda bardzo imponująco!

Imagine Dragons bilety

Niektórych z Was informacja o tym, że zespół LemON będzie supportować Imagine Dragons przekonała do tego, by kupić bilety na łódzki koncert. Jednak, czy jest to jeszcze możliwe? Sprawdziliśmy oficjalną stronę organizatora tego wydarzenia i od razu przekazujemy dobrą wiadomość. Bilety są jeszcze dostępne! Radzimy jednak pospieszyć się z ich kupnem. 

Imagine Dragons w Polsce 2016

Polska znalazła się na liście krajów, które odwiedzi zespół Imagine Dragons w 2016 roku. To wszystko na rzecz promocji piosenek z albumu "Smoke + Mirrors".

Chociaż to już pewne, że LemON wystąpi przed Imagine Dragons, niektórzy fani mają wątpliwości, czy to najlepszy wybór. A Wy jak uważacie? Czy jako support lepiej wypadłby Mrozu albo jeszcze ktoś inny?