LemON - Grudniowy: teledysk na święta? Szczegóły i data premiery na Eska.pl

2015-12-01 20:26
Lemon - Grudniowy
Autor: fot. Okładka singla LemON - Grudniowy: teledysk na święta? Szczegóły i data premiery na Eska.pl

Piosnka Grudniowy promuje wydany 13 listopada 2015 roku album pt. Etiuda Zimowa. Zespół LemON przekonuje, że jest to utwór pełen sprzeczności. Wiemy dlaczego! Znamy także datę premiery teledysku do kawałka Grudniowy. Sprawdźcie na Eska.pl! 

Nowa płyta LemON w sprzedaży pojawiła się 13 listopada 2015 roku. Album Etiuda zimowa zawiera 11 utworów, w tym kolędy i pastorałki w czterech językach: po polsku, łemkowsku i ukraińsku. Oczywiście oprócz tego na płycie znalazły się również autorskie kompozycje grupy. Jedną z nich jest piosenka Grudniowy! Zespół LemON zdradził szczegóły dotyczące obrazu do tego utworu, który jest jednocześnie następnym singlem z zimowej płyty. Czy to będzie Grudniowy teledysk? Sprawdź w dalszej części artykułu. 

Grudniowy teledysk

Drugi kawałek z płyty "Etiuda zimowa" doczekał się teledysku. Jego premiera odbyła się we wtorek, 1 grudnia 2015 roku o godzinie 19:00. Igor Herbut, czyli lider zespołu LemON przekonuje, że teledysk do singla "Grudniowy" jest prosty, szczery, pełen emocji i dobrej energii. Klip jest także swego rodzaju pamiątką 2015 roku! 

 

Piosenka Grudniowy

"Grudniowy", to pełen sprzeczności utwór, który powstał w samym środku lata. Piosenka opowiada o tęsknocie, a jednocześnie radości, jaką przeżywamy w święta Bożego Narodzenia.  Zdaniem Igora Herbuta grudzień jest czasem zmiennych emocji:

- (...) Z jednej strony rodzinny i pełen bliskości, a z drugiej - znacznie silniej odczuwamy w nim tęsknotę, brak, samotność. Czas, który powinien być pełen spokoju, a zamiast tego jest pełen pośpiechu. Pełen zimna i pełen ciepła.

Płyta Etiuda zimowa

Sprawdźcie tracklistę płyty "Etiuda zimowa". Ciekawe, czy któryś z tych kawałków podbije listy przebojów? Polecamy także teledysk do pierwszego utworu z tego dzieła:

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze