Lech Roch Pawlak powrócił po latach! Co dziś robi autor 'Żeli Papą'?

2019-06-26 16:10 MK
Lech Roch Pawlak
Autor: Po lewej: screen/youtube/AleGrzanaPl Po prawej: screen/youtube/MALIN a.k.a. Malines

Kto nie pamięta wielkich hitów internetu, takich jak Żeli Papą czy Wena jest Kingkonga? Twórczość 'rapera' z Opola do tej pory często przywoływana jest przez popularnych youtuberów czy przedstawicieli sceny hip-hopowej w Polsce. I kiedy wszystkim wydawało się, że Lech Roch Pawlak zniknął na dobre, ten znów pojawił się w mediach. Tym razem w zupełnie innej roli! Co robi dziś autor popularnych przed laty wersów? Sprawdź na ESKA.pl.

Lech Roch Pawlak powrócił po latach - autor Żeli Papą znów pojawił się w mediach. Kiedy w 2007 roku znany również pod pseudonimem 'Skorpion' mieszkaniec Opola zaprezentował w lokalnej telewizji swoje pierwsze amatorskie numery, chyba sam nie spodziewał się, że po dwunastu latach wciąż będzie uznawany za prawdziwą legendę internetu. Do największych hitów 'najlepszego rapera Rzeczpospolitej' należą Wena jest Kingkonga oraz rapowany rzekomo w języku francuskim utwór Żeli Papą. Klipy wideo do dziś cieszą się ogromną popularnością, a liczniki wyświetleń umieszczone pod nimi wskazują kilka milionów.

Lech Roch Pawlak - autor Żeli Papą dziś

Co teraz robi i jak wygląda Lech Roch Pawlak? Tego nikt się nie spodziewał! Mężczyzna pojawił się niespodziewanie w jednym z materiałów programu Telexpress Extra. Tym razem, nie po to, by zarapować. Bynajmniej! 36-letni dziś gwiazdor internetu wystąpił przed kamerą jako... miłośnik zwierząt i funkcjonariusz Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt. - Minęło tyle lat, a on dalej jest gwiazdą - piszą internauci.

Najnowsze