Doda w Tak to leciało

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Lata temu Doda wygrała kupę pieniędzy. Teraz ktoś może powtórzyć jej sukces!

2023-09-29 15:38

W 2010 roku program „Tak to leciało!” wygrała 26-letnia wówczas Doda. Zdobyła 150 tys. złotych, które przeznaczyła na rzecz osób chorych na stwardnienie rozsiane. Od tego czasu nikt nie zdołał powtórzyć tego sukcesu. Do teraz!

W najbliższą niedzielę w „Tak to leciało!” ponownie padnie finałowe pytanie. Kim jest osoba stanie przed szansą zwycięstwa w „Tak to leciało!”? Czy zostanie trzecim zdobywcą głównej nagrody w historii programu? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godz. 16:15 w TVP2. W programie padnie finałowe pytanie. W 2010 roku 26-letnia Doda pobiła serca widzów, wygrywając program „Tak to leciało”. Była drugą osobą w historii show (po osiemnastoletniej Julicie Krupczak z Makowa Podhalańskiego), która sięgnęła po główną nagrodę. Doda wygrała program, uzupełniwszy 15-wyrazową lukę w tekście piosenki „Tyle słońca w całym mieście” z repertuaru Anny Jantar. Pieniądze w wygranej wokalistka przeznaczyła na rzecz osób chorujących na stwardnienie rozsiane.

Ogromnie dziękujemy. Nawet nie za kasę, ale za to, że znalazłaś dla nas czas i serce, że byłaś i będziesz z nami. To jest bezcenne – mówiła wówczas Izabela Czarnecka, przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. 

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Tak to leciało - nagroda główna

W najbliższym odcinku, który telewizyjna Dwójka wyemituje w niedzielę 1 października, kolejna osoba stanie przed szansą zapisania się w historii „Tak to leciało!” i sięgnięcia po główną wygraną. Możemy zdradzić, że będzie osoba, która już kiedyś próbowała swych sił w „Tak to leciało!”, a udział w niedzielnym odcinku ma dla niej bardzo osobisty wymiar. Program Dwójki przed laty odmienił jej losy, sprawiając, że jest dziś w zupełnie innym miejscu swojego życia niż wcześniej zakładała. Co się wydarzyło i jaka osobista historia stoi za sukcesem finalistki programu? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godz. 16.15 w Dwójce. Tego nie można przegapić!

„Tak to leciało!” to najbardziej rozśpiewany teleturniej na świecie! Uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady: im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz. Show prowadzi idealnie zgrany duet małżeński i sceniczny, czyli Sławomir i Kajra. 

Listen on Spreaker.