Last Christmas - piosenki z filmu. Co usłyszymy w nowej świątecznej komedii?

2019-12-04 17:00 AD
Last christmas
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=29wO9dLJBrw

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Wielu z nas lubi wracać wtedy do znanych gwiazdkowych produkcji lub odkrywać całkiem nowe i równie klimatyczne. Last Christmas to film, który może niebawem stać się obowiązkową pozycją na naszych półkach. Historia rozgrywać będzie się właśnie w okresie świąt, a zainspirowana jest słynną piosenką. Jakie utwory trafiły na ścieżkę dźwiękową?

Święta Bożego Narodzenia 2019 już za pasem. Dla wszystkich, którzy uwielbiają poczuć gwiazdkowy klimat nie tylko w domu, stworzony został nowy hit. Last Christmas to film opowiadający historię Kate - córki dwójki emigrantów z Jugosławii, która marzy o wielkiej karierze. Pracuje w sklepie ze świątecznymi gadżetami, lecz wolne chwile spędza na przesłuchaniach. W pracy poznaje Toma, który spróbuje zmienić jej negatywne nastawienie do życia i świąt. W głównych rolach zobaczymy Emilię Clarke znaną wszystkim z roli Matki Smoków w serialu Gra o Tron oraz Henry'ego Goldinga. Prócz tego pojawią się również współautorka scenariusza Emma Thompson oraz Michelle Yeoh, Patti LuPone i Lydia Leonard. W filmie wykorzystano utwory autorstwa Georga Michaela, który jeszcze przed śmiercią wiedział, że powstanie film oparty na jego przebojach. Jak można się domyślić, oznacza to, że ta świąteczna komedia będzie wyjątkowo romantyczna! Jakie piosenki trafiły na ścieżkę dźwiękową i czy możemy ich już posłuchać?

Last Christmas - piosenki z filmu

Jakie piosenki usłyszymy w filmie? Ścieżka dźwiękowa do filmu zawiera wszystkie uwielbiane hity George’a, takie jak: Last Christmas, Everything She Want Fastlove, Faith i Too Funky, a także kilka niespodzianek! Wśród nich są Heal The Pain, Waiting for that Day, This Is How (We Want You To Get High) oraz wersja MTV Unplugged utworu Praying For Time. Ścieżki posłuchać można od 8 listopada.

Najnowsze