Święta

i

Autor: Canva.com

Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwi królowie Bożego Narodzenia! Co ich czeka w te święta?

2019-12-04 16:09

Znak zodiaku nie tylko pomaga nam w poznawaniu przyszłości. Dzięki niemu każdy z nas może poznać również swoje unikalne cechy. O niektórych zdolnościach nie mielibyście pojęcia! Jedna z nich dotyczy prawdziwego ducha świąt. Okazuje się, że tylko nieliczni mogą nazywać się Królami Bożego Narodzenia. Czy jesteś jedną z tych osób, u których Gwiazdka jest prawdziwie magiczna?

Każdy z nas jest inny. Ludzie różnią się od siebie często bardziej niż prawdziwe żywioły. Posiadamy jednak liczne talenty, a część z nich przypisały nam podobno gwiazdy! Niektóre z nich możemy zauważyć na pierwszy rzut oka. Jedna z takich zdolności ujawnia się u niektórych osób tylko raz do roku. Mowa o prawdziwym, wrodzonym świątecznym duchu. Ktoś, kto jest nim obdarzony, zrobi wszystko, by Boże Narodzenie było prawdziwie magicznym czasem. To oni zawsze idealnie pakują prezenty, dekorują dom, by wyglądał jak ze snu i pieką świąteczne ciasteczka na potęgę. Każdy z nas zna taką dziewczynę, która potrafi recytować teksty z filmów świątecznych na wyrywki i faceta, który nie spocznie, dopóki w swetrze w renifera nie przyniesie do domu największej choinki, jaką znalazł w supermarkecie. Czy świąteczny nastrój udziela się również wam tak szaleńczo, ale nie zwracaliście na to uwagi? Teraz możecie to sprawdzić! Na ESKA.pl przygotowaliśmy zestawienie najbardziej zakręconych na punkcie Bożego Narodzenia znaków zodiaku!

Co wiesz o polskich świętach?

Pytanie 1 z 10
Boże Ciało to święto:

Osoby spod tego znaku zodiaku to prawdziwi królowie Bożego Narodzenia!

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają święta. Ich dom wygląda zawsze niczym z bajki, a one same odliczają dni do Wigilii już od listopada. Są również wielkimi fanami świątecznych utworów, które chętnie podśpiewują podczas wypieków.

Skorpion

Skorpiony to prawdziwi fani świąt. W ich domu nie może zabraknąć choinki, a filmy świąteczne znają na wyrywki. To również mistrzowie kupowania, pakowania i wręczania prezentów!

Byk

Byki uwielbiają słodką atmosferę świąt i są wielkimi gadżeciarzami. Ciężko oderwać im się wielkich święcących sań czy girland. Ich marzeniem jest nieziemska dekoracja domu z milionami światełek i grającą szopką.