Last Christmas i All I Want For Christmas Is You - na czym polega fenoment tych piosenek świątecznych? [VIDEO]

2013-12-03 13:41

Last Christmas i All I Want For Christmas Is You - bez tych piosenek świątecznych ciężko sobie wyobrazić święta. Na czym polega fenomen tych piosenek? Sprawdź już na ESKA.pl!

Piosenki świąteczne 2013: Last Christmas i All I Want For Christmas Is You - te dwa kawałki z pewnością zabrzmią w telewizji, rozgłośniach radiowych. A my już teraz serwujemy Wam na ESKA.pl te dwa legendarne numery.
Sprawdzamy w czym tkwi fenomen Last Christmas i All I Want For Christmas Is You!

Zacznijmy od utworu Last Christmas, który został wydany blisko 30 lat temu, a stał się piosenką świąteczną wszech czasów za sprawą wokalu George Michaela. Zresztą na uwagę zasługuje też sam teledysk do Last Christmas, który powstał w Saas-Fee w Szwajcarii. W klipie wystąpili m.in. George Michaela i Andrew Ridgeley, Pepsi & Shirlie oraz przyjaciele.

>>> eskaGO - zabierz muzę ze sobą!

Utwór odniósł tak spektakularny sukces, że szybko doczekał się coverów. Z tym numerem zmierzyli się między innym: Cascada, Ariana Grande i Taylor Swift.

Kolejnym hitem świątecznym jest All I Want For Christmas Is You singel promujący album Merry Christmas Mariah Carey, który ukazał się w 1994 roku. Piosenka ta została napisana przez Carey i Waltera Afanasieffa. Ta świąteczna piosenka znalazł się w pierwszej dziesiątce list przebojów na całym świecie.

Z tym kawałkiem także próbowało zmierzyć się wielu artystów, wśród nich znaleźli się m.in. Miley Cyrus, Michael Buble, Ariana Grande i Shania Twain.

Posłuchajcie i piszcie na naszym Eskowym czacie, który wykon jest najlepszy.

All I Want For Christmas Is You - Shania TwainAll I Want For Christmas Is You - Miley CyrusAll I Want For Christmas Is You - Michael Buble
All I Want For Christmas Is You
- Mariah CareyLast Christmas
- Wham!Last Christmas - CascadaLast Christmas - Ariana GrandeLast Christmas - Taylor SwiftGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze