Lara Hidane odpadła z The Voice Kids. Jej występ doceniono na świecie!

2020-08-10 12:37 Maksymilian Kluziewicz
Lara Hidane
Autor: YouTube/The Voice Global

O takim wyróżnieniu marzy wielu finalistów programu The Voice Kids. Choć Lara Hidane odpadła z programu na etapie Bitew, może pochwalić się obecnością w najnowszym zestawieniu przygotowanym przez autorów kanału The Voice Global, który posiada blisko siedem milionów subskrypcji. Więcej o sukcesie młodej artystki przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Lara Hidane z The Voice Kids została doceniona w jednym z najnowszych zestawień, które znalazły się na kanale The Voice Global. Młoda wokalistka, którą widzowie poznali za pośrednictwem jej udziału w trzeciej edycji popularnego programu nie zwalnia tempa. Choć nie udało jej się dostać do finału show, bowiem przegrała z Hanią Sztachańską na etapie Bitew, występ z Przesłuchań w ciemno, w trakcie którego zaśpiewała utwór Rise Up z repertuaru Andry Day wciąż cieszy się bardzo dużym uznaniem ze strony wielbicieli formatu. Tym razem wokalistkę doceniono za granicą. Autorzy kanału The Voice Global uwzględnili ją w jednym ze swoich zestawień, które generują setki tysięcy, a nierzadko miliony wejść.

Znalezienie się wśród najbardziej utalentowanych uczestników Voice'a z całego świata to nie lada zaszczyt. Teraz spotkał on Larę Hidane, która próbowała swoich sił w III edycji show. W stronę nastolatki odwrócili się wszyscy jurorzy. Ta zdecydowała, że chce szlifować swój talent u boku Tomsona i Barona. Po wspólnym wykonaniu utworu Spirit z Antonim Szydłowskim i Hanią Sztachańską Lara musiała pożegnać się z programem. Na szczęście, odpadnięcie nie było równoznaczne z porzuceniem marzeń o karierze wokalnej.

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lara Hidane z The Voice Kids

Pojawienie się w którymś z filmów opublikowanych na kanale The Voice Global to wielka promocja dla artysty. W końcu śledzi je blisko siedem milionów użytkowników YouTube'a. Znana z polskiej edycji show Lara Hidane jest bohaterką kolejnej odsłony cyklu QUICKEST COACH TURNS, w którym autorzy wspominają te wykonania, które w momencie zachwyciły któregoś z trenerów. W przypadku Lary był to Dawid Kwiatkowski.

Przypominamy, że możecie oddawać głosy na Larę w plebiscycie TALENTOBRANIE. Nastolatka zaśpiewała utwór Try z katalogu P!nk. Występy wszystkich artystów startujących w konkursie znajdziecie na talentobranie.eska.pl.

Najnowsze