Lara Gessler

i

Autor: WBF Lara Gessler. Coraz częściej, gdy pada nazwisko Gessler, mówi się nie o Magdzie, ale o jej córce Larze, która do niedawna znana była przede wszystkim jako świetna cukierniczka, ale coraz lepiej odnajduje się także przed kamerami, co udowodniła w programie „Ameryka Express”.

Lara Gessler: Instagram, wiek, ślub, mąż, tatuaż, restauracja

2018-03-27 17:46

Lara Gessler: Instagram, wiek, ślub, mąż, tatuaż, restauracja - tego najczęściej szukacie na temat córki Magdy Gessler. Co warto wiedzieć o Larze?

Lara Gessler: Instagram, wiek, ślub, mąż, tatuaż, restauracja - o to najczęściej pytacie Google na temat córki słynnej restauratorki. Zbieramy najważniejsze informacje o Larze Gessler! Jak wyglądało wesele Lary, z kim wzięła ślub i co wiemy o jej mężu? Co przedstawia jej tatuaż? Sprawdź, jakie wiadomości na temat córki Magdy Gessler udało nam się zgromadzić.

Lara Gessler: Instagram

Instagram Lary to lara_gessler.

Lara Gessler: wiek

Lara urodziła się w 1989 r., w 2018 roku skończy 29 lat.

Lara Gessler: ślub, mąż

Córka Magdy Gessler wzięła ślub latem 2017 roku. Jak podał Fakt, ceremonia odbyła się w niewielkiej wsi Skarżyn niedaleko Warszawy. Wybranek Lary nazywa się Paweł Pawłowski i jest od niej o kilka lat starszy.

Azja Express 3: Gessler uczestniczką programu?!

Autor: brak danych

  Azja Express 3: Gessler weźmie udział w wyprawie do Ameryki Południowej?! Ta informacja może nieco zaskoczyć. Jak już wiadomo, kolejną edycję TVN-owskiego programu zobaczymy w jesiennej ramówce 2018, a odcinki kręcone są na wiosnę. Kogo jeszcze będziemy mogli z

Lara Gessler: tatuaż

Lara ma spory tatuaż na plecach - przedstawia on nóż, widelec i serwetkę. Sztućce wytatuowane są na wzór tych, które były w jej domu rodzinnym, a serwetka na wzór pochodzącej z Fukiera. Są na niej wytatuowane inicjały jej rodziców. Lara ma także tatuaż na przedramieniu.

Lara Gessler: restauracja

Córka Magdy prowadzi dwie restauracje w Warszawie: Słodki Słony oraz U Fukiera.