Lanberry, przybysz z innej planety i plan awaryjny!

2020-09-06 10:00
Lanberry, przybysz z innej planety i plan awaryjny!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Lanberry, przybysz z innej planety i plan awaryjny!

Lato prawie za nami, ale Lanberry jeszcze nie daje nam zapomnieć o wakacjach. Na kanale artystki pojawił się film zdradzający kulisy powstawania najnowszego klipu do singla Plan awaryjny. Zobaczcie go już teraz - na ESKA.pl!

Jest to trzeci singiel zapowiadający kolejny album studyjny, który ukaże się już jesienią. Plan awaryjny razem z dwoma poprzednimi piosenkami Zew i tracę - jak mówi wokalistka - stanowi tryptyk, spójną opowieść, w której rozliczam się z wydarzeniami, które mocno zaważyły na moim życiu. Plan awaryjny to najlżejszy z tych kawałków, typowo wakacyjny numer z happy endem - to z nim na zakończenie lata Lanberry wystąpi w Opolskim Koncercie Premier. Teledysk do piosenki opowiada z mocnym przymrużeniem oka historię pewnej dziwnej znajomości. 

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?

Lanberry - jak powstawał teledysk Plan awaryjny?

Plan awaryjny to nowy singiel Lanberry. Artystka, która może pochwalić się ponad 70 mln streamów oraz dwiema Platynowymi i Czterema Złotymi Płytami, proponuje na wakacje kolejny przebój. Do utworu powstał klimatyczny teledysk, nagrany w hollywoodzkim stylu lat 60., z zaskakującym zakończeniem. Jak mówi sama artystka:

Plan awaryjny niejako domyka historię moich poprzednich dwóch singli: Zew oraz Tracę. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. „Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas - opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej.

Zobaczcie, jak powstawał i co się działo za kulisami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze