Lanberry gotowa na ślub? Mocne przesłanie w teledysku Tylko tańczę!

Lanberry gotowa na ślub? Mocne przesłanie w teledysku Tylko tańczę!
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Lanberry gotowa na ślub? Mocne przesłanie w teledysku Tylko tańczę!

Tylko tańczę, to nowy singiel z ostatniego albumu Co gryzie Panią L?, za który odpowiada Lanberry. Do piosenki powstał teledysk w ulubionym i charakterystycznym dla artystki stylu retro z równie słodko-gorzkim przekazem. Lanberry jest współautorką pomysłu i scenariusza.

Nowości Muzyczne 2021: Lanberry zdecydowała, że kolejnym singlem po hicie Plan awaryjny, będzie utwór Tylko tańczę. Piosenka niesie ze sobą pozytywne przesłanie, jednak wybrzmiewa w nim także nuta czegoś ostatecznego. - Ja tylko tutaj tańczę, nie zostanę tu na zawsze, to z jednej strony lekkie, zabawne stwierdzenie, a z drugiej świadomość przemijania i tego, że wszystko kiedyś się kończy. Robię to, co chcę, czyli to, co dla mnie jest ważne, ponieważ mam świadomość, że mam tylko ten moment, że wszystko jest chwilowe - mówi Lanberry.

Lanberry napisała nową piosenkę Dawidowi Kwiatkowskiemu. Nie uwierzycie komu jeszcze!

Lanberry szczerze o rozstaniu. Pomógł jej psychoterapeuta [Gwiazdy Bez Maski]

Lanberry - piosenka i teledysk Tylko tańczę

Teledysk do utworu wyreżyserował Adam Romanowski, z którym Lanberry pracowała już przy wcześniejszych produkcjach, tym razem jest także współautorką scenariusza.

W klipie do Tylko tańczę pokazałam jeden z wielu kontekstów, w którym widać, jak niebezpieczne jest życie wbrew własnym pragnieniom i potrzebom. Widzimy dwójkę ludzi, których relacja zdecydowanie nie należy do partnerskich. To życie według krzywdzących stereotypów i sztucznie przypisanych ról. Zadowalanie innych kosztem siebie nie może się dobrze skończyć. Dziewczyna, próbując wpisać się w scenariusz, który został z góry napisany przez kogoś innego, staje się kimś, kim nigdy nie chciała być. To rodzi frustrację, żal, krzywdę i wzajemną wrogość 

- opowiada Lanberry i dodaje:

W mojej historii bohaterka ostatecznie wybiera siebie i wolność. I to też chcę podkreślić, że w każdym momencie możemy zawrócić, możemy wybrać siebie niezależnie od tego, jak daleko zabrnęliśmy w niezdrowym układzie. Ważne, by zaufać sobie i nie poddawać się lękowi. Dotyczy to zresztą nie tylko relacji osobistych, ale również zawodowych czy społecznych. Dlatego ważne jest to, aby odcinać się od sytuacji i osób, które ograniczają naszą wolność i rozwój, bo tylko wtedy będziemy mogli wzrastać w zgodzie ze sobą

- mówi artystka. Nowy singiel Tylko tańczę, to afirmacja tego, jak ważne są nasze życiowe wybory i życie w zgodzie z własną prawdą. Piosenka ukaże się w serwisach muzycznych jako maxisingiel z remiksem.

Najnowsze