Lana Del Rey w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2019-04-12 16:42
Lana Del Rey
Autor: screen Instagram/Lana Del Rey

Lana Del Rey ponownie w Polsce! To artystka, która ma w naszym kraju ogromną rzeszę fanów. Jest wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów piosenek. Na rynku muzycznym jest aktywna od 2005 roku, a jej największe hity to Summertime Sadness, Born To Die czy też Love. Artystka ponownie zawita do Polski. Gdzie i kiedy wystąpi?

Lana Del Rey w Polsce - data, miejsce, bilety - to informacje, które interesują wszystkich fanów wokalistki. Lana niewątpliwie stała się ikoną popkultury, która zachwyca zarówno swoim głosem, urodą jak i stylem. Już niedługo na rynku pojawi się jej kolejna płyta - Norman Fucking Rockwell. Okazuje się, że gwiazda wystąpi w tym roku w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi wokalistka?

Przeczytaj także: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Zobacz: Alan Walker w Polsce 2019! Nowa data koncertu

Lana Del Rey w Polsce - data, miejsce

Lana Del Rey wystąpi 6 lipca na lotnisku Gdynia-Kosakowo podczas Open'er Festival 2019. Będzie sobotnią headlinerką festiwalu.

Lana Del Rey w Polsce - bilety

Poniżej znajdziecie ceny biletów na Open'er Festival, podczas którego wystąpi Lana Del Rey.

  • Karnet 4 dni - 599 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 699zł
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) - 419 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 489 zł
  • Bilety jednodniowe - 279 zł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze