Lady Pank z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Znamy szczegóły koncertów w Warszawie i Gdyni!

2018-01-30 17:14
Lady Pank z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Znamy szczegóły koncertów w Warszawie i Gdyni!
Autor: materiały prasowe Lady Pank

Lady Pank wystąpi z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej na dwóch koncertach: w Warszawie i w Gdynii. Fanów zespołu czeka niezwykłe widowisko.

Legenda polskiej sceny rockowej, formacja Lady Pank nie zwalnia tempa. Grupa zapowiada dwa wyjątkowe koncerty symfoniczne, które już w kwietniu odbędą się w Warszawie oraz Gdyni. Nowe aranżacje najważniejszych utworów w karierze Lady Pank, wykonane w towarzystwie 40-osobowej orkiestry symfonicznej to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów zespołu.

Lady Pank z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej

'Tacy Sami', 'Marchewkowe Pole', 'Wenus Mars', 'Zawsze tam, gdzie Ty' czy 'Mała Lady Pank' to utwory, bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rocka. I choć wiele pokoleń słuchaczy niejednokrotnie miało okazję usłyszeć je na żywo, ich symfoniczne aranżacje pozwalają odkryć je zupełnie na nowo. 

Dwa symfoniczne koncerty Lady Pank, zaplanowane na 15 kwietnia (Torwar, Warszawa) oraz 19 kwietnia (Gdynia Arena) to wydarzenia o dużym rozmachu produkcyjnym. Na scenie, oprócz członków zespołu, pojawi się również 40-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, pod batutą Andrzeja Szczypiorskiego. Całość zagwarantuje słuchaczom niezapomniane brzmienie, różniące się od tego, które znamy z klubowych występów grupy. 
Na koncertach słychać, że wszyscy świetnie się bawimy - wspomina Janusz Panasewicz. I dodaje: Zaśpiewałem kilka tysięcy normalnych koncertów, ale jak się pojawia ta potęga brzmienia, te smyki, bogate aranżacje… To robi się szczególny nastrój, tworzy się inna, równie fajna, jak na koncertach rockowych, atmosfera. Podczas koncertu w sali Kongresowej, już po drugim numerze było standing ovation i jak publiczność wstała to już stała przez dwie i pół godziny.

Janusz Panasewicz w Idolu. Ona zrobiła to specjalnie dla niego!

Autor: brak danych

  Ania Zeman, stylistka gwiazd uważa, że jeśli pracuje się z gwiazdami tej rangi, jak np. jurorzy Idola, nie można ich przebrać za kogoś innego i przynieść im do ubrania czegokolwiek. Bezwzględnie trzeba z nimi wszystko ustalić, bo oni sami zawsze mają na siebie jakiś pomysł. -

Przedsmak tego, co już w kwietniu usłyszymy podczas koncertów w Warszawie oraz Gdyni, można znaleźć na płycie 'Symfonicznie' wydanej w 2012 roku nakładem Universal Music Polska. Dwupłytowe wydawnictwo zawiera wersje symfoniczne najważniejszych utworów rockowej grupy wykonanej z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Utwory zostały zarejestrowane podczas koncertów w Sali Kongresowej oraz w katowickim Spodku.

Lady Pank Symfonicznie:
15 kwietnia -  Torwar, Warszawa 
19 kwietnia -  Gdynia Arena, Gdynia 

BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):
Kategoria I - 155 PLN
Kategoria II - 125 PLN
Kategoria III - 95 PLN
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: stodola.pl, ticketclub.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, biletomat.pl, biletyna.pl

Źródło: Materiały Prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze