Lady Gaga zawodniczką Igrzysk Olimpijskich? To zdjęcie zaskakuje!

2021-07-26 16:56
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga to jedna z największych gwiazd na świecie. Jej piosenki podbijają najważniejsze listy przebojów. Niedawna pokazała swój talent aktorski. Film Narodziny gwiazdy był wielkim przebojem kinowym. Jednak to ma być nie koniec jej wszechstronności. Pojawiło się zdjęcie, przez które wiele osób pomyślało, że bierze udział w Igrzyskach Olimpijskich. To trzeba zobaczyć!

Lady Gaga znana jest jako jedna z najbardziej uzdolnionych gwiazd. Genialnie śpiewa, świetnie tańczy, a jak się ostatnio okazało, jest także świetną aktorką. Czy to jednak koniec jej zdolności? Czy czasem nie jest też świetną zawodniczką w taekwondo? Niektórzy mają takie podejrzenia. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio dostrzeżono uczestniczkę, która bardzo przypomina amerykańską gwiazdę! - Dlaczego Lady Gaga jest na Igrzyskach Olimpijskich? - napisał na Twitterze portal Gaga Daily i zamieścił zdjęcie, na którym zawodniczka faktycznie przypomina wykonawczynię Bad Romance. Zdjęcie stało się viralem i rozbawiło wielu internautów. Kim jest kobieta, która została uznana za sobowtóra Lady Gagi?

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?

Tokio 2020 - sobowtór Lady Gagi?

Zawodniczką, którą można zobaczyć na zdjęciu, jest Julyana Al-Sadeq z Jordanii. Uprawia taekwondo, a na Igrzyskach Olimpijskich startuje w kategorii wagowej kobiet 67 kg. Ma za sobą już poważne sukcesy. Zdobyła złoty medal na Igrzyskach Azjatyckich 2018. Internauci zauważyli, że Jordanka jest podobna do Lady Gagi jedynie z profilu. Trzeba jednak przyznać, że zdjęcie jest zabawne.

Lady Gaga - nowa królowa popu?

Wpływ Lady Gagi na muzykę pop jest różnie oceniany. Wiele osób uważa, że nie zasługuje na tytuł królowej popu, ponieważ te tytuły przypadają jedynie Madonnie oraz Britney Spears. Jednak niejednokrotnie taki tytuł przypisywała jej prasa. W 2019 roku Los Angeles Times wypuścił artykuł, w którym napisano, że "Lady Gaga to nowa królowa popu, a Ariana Grande to nowa księżniczka popu". Także amerykańska akademia przyznająca nagrody Grammy stwierdziła, że "Lady Gaga zmieniła muzykę".

Najnowsze