Lady Gaga jurorem w talent show dla drag queen!

2017-02-08 14:09
Lady Gaga jurorem w RuPaul's Drag Race
Autor: fot. youtube.com / Logo Lady Gaga jurorem w RuPaul's Drag Race

Lady Gaga jurorem w RuPaul's Drag Race! Gwiazda będzie oceniać uczestniczki popularnego reality show dla drag queen! Kiedy będzie można obejrzeć odcinek z udziałem piosenkarki?

Lady Gaga jurorem w RuPaul's Drag Race - fani programu czekali na to przez osiem sezonów show i wreszcie się doczekali. Piosenkarka, która jest niekwestionowaną ikoną dla wielu przedstawicieli środowiska LGBT i inspiracją dla setek artystów i performerów na całym świecie, zdecydowała się w końcu na udział w popularnym reality show. Autorka hitu Bad Romance w dziewiątym sezonie show pojawi się w roli gościa specjalnego, czyli zasiądzie w jury oraz będzie pomagać uczestniczkom w trakcie przygotowań do zadań.

>> Lady Gaga z zaskakującym gościem na Grammy 2017

Lady Gaga w RuPaul's Drag Race

Nie wiecie o co chodzi w RuPaul's Drag Race? Program jest rodzajem talent show, w którym do rywalizacji stają drag queen, czyli mężczyzn kreujących efektowne postaci sceniczne. W każdym odcinku mają do wykonania zadania, eksponujące ich talent i charyzmę. Zwyciężczyni każdej edycji otrzymuje tytuł America's Next Drag Superstar. W 2016 roku prowadzący program Rupaul Andrew Charlesa otrzymał prestiżową nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza telewizyjnego show. Początek emisji nowego sezonu RPDR zaplanowany jest na marzec 2017.

 

Będziecie oglądać Lady Gagę w 9. sezonie RuPaul's Drag Race?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze