Lady Gaga i Kendrick Lamar w PartyNauseous: wspólna piosenka szaleje w sieci [AUDIO]

2015-05-22 14:09
Lady Gaga i Kendrick Lamar
Autor: fot. Bulls Lady Gaga i Kendrick Lamar

Lady Gaga i Kendrick Lamar w PartyNauseous - ten duet wzbudza sporo emocji wśród fanów artystów. Wszystko przez wyciek audio PartyNauseous i komentarz w tej sprawie od samej Lady Gagi. Co wokalistka powiedziała o swojej współpracy z Lamarem i kiedy oficjalna premiera PartyNauseous? Więcej o wspólnej piosence Lady Gagi i Kendricka Lamara na ESKA.pl!

Piosenka Lady Gagi i Kendricka Lamara o tytule PartyNauseous nagrana została w 2012 roku, ale dopiero pod koniec maja 2015 o tym duecie zrobiło naprawdę głośno. Wszystko to oczywiście za sprawą wycieku audio PartyNauseous, który jest aktualnie skrupulatnie usuwany z sieci przez sztaby artystów. Gorącą atmosferę wokół piosenki PartyNauseous podkręciła też sama Lady Gaga. Wokalistka opublikowała na stronie LittleMonsters.com krótkie oświadczenie. W nim wyjaśnia, dlaczego jej duet z Lamarem nie ujrzał jeszcze światła dziennego i kiedy możemy się spodziewać oficjalnej premiery PartyNauseous.

Chciałabym przeprosić za zamieszanie związane z piosenką PartyNauseous. Muszę to wyjaśnić. Kiedy pracują z jakimś artystą robię to wyłącznie z nim, nie z jego sztabem. Jest to proces prawdziwie naturalny i twórczy. Uwielbiam Kendricka jako przyjaciela, ale nie chciałam się zgadzać na zmiany w mojej muzyce proponowane przez jego team. (...) Ta piosenka zostanie wydana w innym czasie w ramach innego projektu - wyjaśniła Lady Gaga.

>> KSW 31: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV? Za darmo czy PPV?

Postanowiliśmy zatem nie zamieszczać audio PartyNauseous Lady Gagi i Kendricka Lamara na naszej stronie czekając cierpliwie na ostateczną wersję tego kawałka. Kto wie, może już bez udziału rapera? A może jednak współpraca wokalistki z Lamarem powinna się rozwinąć? Ta okazała się przecież owocna w przypadku Taylor Swift i jej nowej wersji Bad Blood - teledysk poniżej.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze