Lady Gaga i Ariana Grande jako gwiazdy lat 80. Ta wersja Rain On Me to hit!

2020-06-09 17:08 MK
Lady Gaga Ariana Grande
Autor: YouTube/Lady Gaga

To zdecydowanie najgłośniejsza współpraca tego roku. Lady Gaga i Ariana Grande w końcu połączyły siły, a efekt w postaci singla Rain On Me odnosi coraz większe sukcesy na całym świecie przy właściwie zerowej promocji. Jeden z twórców internetowych, który aktualne hity przerabia w taki sposób, by brzmiały jak te z lat 80., wziął na warsztat najnowsze dzieło amerykańskich wokalistek. Posłuchajcie Lady Gagi i Ariany Grande w wersji retro na ESKA.pl.

Lady Gaga i Ariana Grande - piosenka Rain On Me, która promuje album Chromatica okazała się strzałem w dziesiątkę! Wystarczył zaledwie tydzień, by utwór pobił szereg rekordów. Dzięki wspólnemu kawałkowi, Lady Gaga i Ariana Grande są pierwszymi piosenkarkami, którym udało się zadebiutować na samym szczycie listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. Rain On Me zapewniło historyczny sukces również samej Ari. Dzięki tak wysokiemu wynikowi, wokalistka jest pierwszą w historii gwiazdą muzyki, mogącą się pochwalić czterokrotnym debiutem na HOT 100 Billboardu.

Również teledysk cieszy się bardzo dużą popularnością. Po dwóch tygodniach od premiery, ma już blisko 100 milionów wyświetleń oraz ponad 3,5 miliona łapek w górę. Jak można się było spodziewać, sukces piosenki przełożył się na liczbę parodii, coverów oraz przeróbek. Na modyfikację kawałka zdecydował się youtuber o pseudonimie exile, specjalizujący się w przerabianiu aktualnych w taki sposób, by pasowały do stylistyki lat osiemdziesiątych. Czy Lady Gaga i Ariana Grande odniosłoby sukces również w 1985 roku?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lady Gaga, Ariana Grande - hit Rain On Me

Syntezatory, długie intro i klawisze - to tylko kilka elementów, które zdefiniowały brzmienie muzyki w latach osiemdziesiątych. Nie mogło ich zabraknąć w przeróbce hitu Rain On Me, wzorowanego właśnie na tamtej dekadzie. Jej autor postanowił cofnąć się do 1985 roku i pokazać, jak mógłby brzmieć efekt współpracy Lady Gagi i Ariany Grande w tamtym okresie. Czy Rain On Me także wtedy znalazłoby się na samym szczycie?

Najnowsze