Lady Gaga i Ariana Grande - hit Rain On Me zablokowany. Wszystko przez ulewy!​

2020-07-14 13:29 Maksymilian Kluziewicz
Lady Gaga, Ariana Grande
Autor: YouTube/Lady Gaga

Lady Gaga i Ariana Grande odpowiedzialne za ulewy, które nawiedziły stolicę Irlandii? Tak twierdzą prezenterzy jednej z lokalnych stacji radiowych! Od chwili, gdy hit Rain On Me ukazał się na singlu, mieszkańcy Dublina muszą sobie radzić z bardzo silnymi opadami deszczu. W związku z tym kawałek został tymczasowo zablokowany. O szczegółach akcji na ESKA.pl.

Lady Gaga i Ariana Grande - hit Rain On Me zablokowany z powodu ulew? Brzmi jak żart, ale tak się właśnie stało! Wspólny numer obu wokalistek ukazał się pod koniec maja i z miejsca osiągnął wielki sukces. Piosenka nie tylko zadebiutowała na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych, ale jest także pierwszym żeńskim duetem w historii, któremu w ogóle się to udało. Numer odnosi też sukcesy w europejskich krajach, w tym oczywiście w Polsce oraz w Irlandii. Fani piosenkarek mieszkający w Dublinie muszą się jednak pogodzić z faktem, że jedna z lokalnych stacji zdecydowała się na wstrzymanie emisji kawałka na antenie.

Od momentu, gdy utwór Rain On Me (polski tytuł: Padaj na mnie) ujrzał światło dzienne, w Dublinie stale pada deszcz. Podobna sytuacja miała miejsce w 207 roku, kiedy to Rihanna zaprezentowała swój wielki hit Umbrella. Gdy kawałek dotarł na sam szczyt list przebojów w Wielkiej Brytanii, kraj dotknęły ekstremalne powodzie. Taka sama sytuacja miała miejsce w Nowej Zelandii. Dopiero gdy singiel stracił pozycję lidera, warunki pogodowe okazały się bardziej sprzyjające.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ariana Grande i Lady Gaga zablokowane

Akcja ogłoszona przez irlandzkich prezenterów ma oczywiście wydźwięk humorystyczny i jest powiązana z loterią, w której słuchacze mogą wygrać nagrody. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że ten zbieg okoliczności naprawdę robi wrażenie. Fani obu wokalistek na Twitterze zgodnie uznali, że sytuacja pogodowa po premierze Rain On Me to kolejny dowód na to, jak wielki wpływ na otaczającą nas rzeczywistość posiadają ich idolki.

Najnowsze