Kylie Jenner nago. Nowy teledysk w stylu 50 twarzy Greya

2016-12-27 13:45
screen z klipu KYLIE
Autor: fot. vimeo.com / Sasha Samsonova screen z klipu KYLIE

Kylie Jenner nago w teledysku - taki prezent otrzymali jej fani z okazji świąt. Celebrytka i jej chłopak, raper Tyga, nagrali ostry klip w stylu 50 twarzy Greya. Video możecie obejrzeć już teraz - na ESKA.pl.

Kylie Jenner nago - celebrytka zaprezentowała seksowny filmik w stylu 50 twarzy Greya, w którym wystąpił także jej chłopak, raper Tyga. Zmysłowe video z udziałem celebrytki to krótki film w reżyserii Sashy Samsonovej. Pochodząca z Ukrainy fotografka modowa i reżyserka jest prywatnie z jedną z najlepszych przyjaciółek Kylie. Panie współpracują ze sobą od października 2015 roku i od tego czasu stworzyły razem już wiele sesji zdjęciowych. Tym razem jednak stworzyły coś naprawdę mocnego!

Kylie Jenner i Tyga nago w teledysku - piosenka

W seksownym klipie z nagą Kylie Jenner uwagę przykuwają nie tylko wrażenia wizualne, ale także muzyka. W video wykorzystana została piosenka o nazwie Last Night in Los Feliz autorstwa mało znanej artystki o pseudonimie Niia. Sensualne dźwięki, scena pod prysznicem i dużo nagości bardzo przypominają nam klimat powieści i filmów z serii 50 twarzy Greya. Czy to właśnie one były inspiracją dla Kylie i Sashy przy tworzeniu tego filmiku? Tego na razie nikt nie chce zdradzić. Przypominamy, że już w lutym do kin trafi ekranizacja drugiej części pt. Ciemniejsza strona Greya. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami na ten temat, to koniecznie zaglądajcie regularnie na profil 50 Twarzy Greya na Facebooku, czyli oficjalny polski fan page.

Najnowsze