Kygo teledysk do Stay

i

Autor: fot. YouTube/KygoOfficialVEVO Kygo teledysk do Stay - PREMIERA! Wideo do piosenki z Cloud Nine daje do myślenia!

Kygo teledysk do Stay - premiera! Wideo do piosenki z Cloud Nine daje do myślenia!

2016-02-18 12:12

Kygo teledysk do Stay miał swoją premierę 18.02.16! Jest to jedna z ostatnich zapowiedzi przed pojawieniem się płyty Nine Cloud! Miłosną historię w obrazie do nowej piosenki Kygo przedstawiamy na ESKA.pl!

Kygo feat. Maty Noyes - Stay: teledysk to jedna z najgorętszych premier 18 lutego 2016. Tym razem norweski DJ w swoim nowym klipie przedstawił miłosną historię, w której bohaterkami są dwie kobiety. Kawałek jest ostatnią zapowiedzi zbliżającego się milowymi krokami albumu Cloud Nine, z którego piosenki promowane są podczas trasy koncertowej Nine Cloud Tour. Stay obecnie podbija listy przebojów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Norwegii i m.in. Szwecji. I znów mamy do czynienia z wyjątkowo odprężającymi melodiami!

>>> Kygo - Cloud Nine online: piosenki z płyty. Posłuchaj i sprawdź kiedy premiera albumu!

Kygo teledysk - Stay

Norweski producent uznawany jest za jednego z najlepszych obecnie przedstawicieli muzyki elektronicznej na świecie. Jego kariera potoczyła się w niebywale szybkim tempie. Utalentowany artysta młodego pokolenia ma na koncie radiowe sukcesy z takimi hitami jak: "Firestone", "Stole The Show", czy "Here For You", co finalnie dało mu debiut na wysokim - 33. miejscu w prestiżowym zestawieniu DJ Magazine. Gatunek muzyczny, w którym tworzy powszechnie nazywany jest 'Tropical House'. Kojące nerwy dźwięki cieszą się uznaniem słuchaczy na całym świecie. Piąty singiel, który promuje pierwsze wydawnictwo Kygo, doczekał się teledysku, w którym bohaterkami są dwie uznane Norwegii modelki. Obraz do nagranego z Maty Noyes utworu pt. "Stay" pokazuje, że wsparcie w życiu drugiej osoby jest najważniejsze! Niestety, w klipie nie pojawił się autor wielkiego zamieszania. Zobaczcie jako jedni z pierwszych dość odważne wideo, które już niebawem zdobędzie milionową popularność!

 

Wersja live Stay podczas gali wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla:

 

RW