Kwiecień 2019 - DNI WOLNE. Kiedy nie pójdziemy do pracy i szkoły?

2019-03-31 21:46 M.C.
kalendarz
Autor: fot./freeimages.com/Doru Lupeanu

Nie ma to jak dni wolne od pracy i szkoły! W 2019 roku wypadają one w różne miesiące. A jak przedstawia się sytuacja w kwietniu? Ile dni wolnych jest w czwartym miesiącu roku? Warto to sprawdzić, jeśli planujemy długi weekend. Na ESKA.pl dowiecie się, kiedy nie trzeba będzie iść do szkoły i pracy w kwietniu 2019 roku.

Kwiecień 2019 - dni wolne w czwartym miesiącu roku interesują wszystkich tych, którym już marzy się dłuższy odpoczynek. Wiele osób chce sprawdzić, kiedy wypada wolne w kwietniu. dzięki temu łatwiej jest zaplanować sobie długi weekend, czyli upragnioną przerwę w pracy i nauce. W kalendarzu na 2019 widzimy, że w kwietniu mamy wolne. Kiedy nie pójdziemy do pracy i szkoły w tym miesiącu? Już teraz możecie to sprawdzić w naszym artykule.

Przeczytaj też: Niedziela Palmowa 2019 - kiedy wypada?

Dni wolne w kwietniu 2019. Ile wypada?

W kwietniu będziemy się cieszyć wolnym, które gwarantuje nam Święta Wielkanocne. Do uroczystego obiadu zasiądziemy w niedzielę 21 kwietnia. Liczymy, że tego dnia i przez cały okres świąteczny będzie ładna pogoda. Warto tez zaplanować, jak spędzimy długi weekend, bo już po niedzieli mamy wolne.

Dzień wolny w kwietniu to oczywiście poniedziałek wielkanocny. W drugi dzień Świąt będziemy odpoczywać. Niezależnie od pogody, możemy jednak w ten poniedziałek zmoknąć. Będzie to bowiem Śmigus-dyngus, czyli dzień, w którym wszyscy tradycyjnie oblewamy się nawzajem wodą!

Zobacz
Wielkanoc

Autor: East News / Adam STASKIEWICZ

Wielkanoc 2019 to czas na który czeka wielu z nas. Będziemy mogli cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Warto również wybrać się po kościele na wspólny spacer lub wycieczkę rowerową. Nie zapomnijcie jednak o złożeniu życzeń najbliższym! Kilka propozycji znajdziecie na ESKA.pl!

Najnowsze