Kungs - wywiad

i

Autor: Radio ESKA

Kungs zdradził, że hit Never going home zawdzięcza… pandemii! [WYWIAD]

2021-08-14 20:06

Kungs to jedna z gwiazd tegorocznego Fest Festivalu. Występ francuskiego DJ-a został zaplanowany na ostatni dzień wielkiej muzycznej imprezy - sobotę 14 sierpnia. Z Valentinem Brunelem - bo tak naprawdę nazywa się Kungs - udało się porozmawiać Kasi Węsierskiej niedługo przed jego występem. Jak podoba mu się na Fest Festivalu i jak powstał jego największy hit?

W 2021 roku Kungs wydał kolejny ogromny hit - Never Going Home - który na samym YouTubie został odtworzony już ponad 11 mln razy! Między innymi o tę piosenkę zapytała go Kasia Węsierska, a DJ potwierdził, że tytuł utworu (który po polsku znaczy 'nie wracamy do domu') nawiązuje do długiego czasu lockdownu, kiedy wszyscy musieliśmy siedzieć w izolacji i zamknięciu. Kungs przyznał, że on także boleśnie odczuł ten okres, a utwór Never Going Home jest wyrazem chęci powrotu do normalności, imprez i koncertów. Artysta opowiedział Kasi także między innymi, w jaki sposób pandemia i lockdown zmieniły jego proces twórczy i podejście do pracy nad nową muzyką. Sprawdźcie całą rozmowę w poniższym wideo!

Fest Festival 14.08.2021 - co się dzieje ostatniego dnia? Mocne zakończenie imprezy [RELACJA]

Kungs - wywiad Radia ESKA

Kungs zdradził, że hit „Never going home” zawdzięcza… pandemii!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE