Kukon x Magiera prezentują swoją płytę! Premiera albumu oraz nowy klip

2020-06-26 14:33 PO.
Kukon x Magiera
Autor: Sony Music Poland

Kukon x Magiera – Afera! Jeden z najbardziej zaskakujących duetów na polskiej rapowej scenie w końcu udostępnia słuchaczom swój projekt! Afera Kukona i Magiery trafiła do serwisów streamingowych oraz sklepów muzycznych w całej Polsce! O nowym kawałku i płycie więcej na ESKA.pl!

To już dzisiaj! Jeden z najbardziej zaskakujących duetów na polskiej rapowej scenie udostępnia słuchaczom swój projekt! Afera Kukona i Magiery trafiła do serwisów streamingowych oraz sklepów muzycznych w całej Polsce! Z okazji premiery, na oficjalnym kanale artystów pojawił się czwarty teledysk do utworu Casablanca. Jak w przypadku Manekina oraz Hello-moto/Spory, tak i za najnowszy teledysk odpowiada Szerszeń

Więcej o projekcie Afera: To wybuch dwóch wulkanów jednocześnie, nagłe zderzenie przeciwstawnych emocji. To tak, jakbyś zarobił okrągłą bańkę, dokładnie w tym samym tygodniu, w którym  straciłeś dom.  Życiowa huśtawka 24h na dobę. Afera to rany zaklejone złotym plastrem, strach, ból, mocne pragnienia spacyfikowane złotym kagańcem. Łatwo, lekko i przyjemnie? – nie tym razem. Kukon zebrał myśli jednego wieczoru, spisał je cyfrowo, w oknie obcego już domu, Magiera dodał swój sznyt i zrobił z tego płytę.

Kukon x Magiera
Autor: News Sony Music
Najnowsze