Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler: czego możemy się spodziewać po najnowszym sezonie na Player.pl?

2021-01-27 11:39 Materiał partnerski AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Magda Gessler nie bez przyczyny określana jest mianem 'królowej polskiej gastronomii'. Od ponad 10 lat pomaga restauratorom w całym kraju rozwinąć swój biznes, dzieląc się radami na temat kulinariów, pracy w zespole czy zarządzania restauracją. Dzięki jej pomocy od dna odbiły się już setki lokali w całej Polsce, ale Magda Gessler nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler w 2021 roku startują z 22. już sezonem! Popularność programu sprawia, że widzowie cały czas z wypiekami na twarzy wyczekują na nowe odcinki. A w tym sezonie pomoc Magdy jest restauratorom szczególnie potrzebna. Z powodu pandemii i braku gości utrzymanie restauracji jest trudne jak nigdy. W 22. sezonie programu dostępnym na Player.pl kreatorka smaku i stylu będzie miała ręce pełne roboty.

Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler: czego możemy się spodziewać po najnowszym sezonie na Player.pl?

W jednym z odcinków Magda Gessler zostanie wezwana do łódzkiej restauracji Gargoły mieszczącej się na słynnej ulicy Piotrkowskiej. To właśnie tutaj lokal z kuchnią z Podhala postanowili otworzyć Sylwia i Irek. Małżonkowie poznali się w górach i swoją miłością do gór i tamtejszej kuchni postanowili podzielić się z innymi, otwierając wymarzoną restaurację. Niestety, nawet lokalizacja nie pomogła, aby przyciągnąć klientów. Dodatkowo pandemia mocno pogorszyła ich sytuację finansową. Żyją w ciągłym stresie i martwią się, co przyniesie jutro. Czy Magda Gessler pomoże im wyjść z kryzysu?

Magda Gessler ruszy z pomocą również restauracji w Warszawie. Tutaj w jednym z wieżowców swój lokal otworzyło trzech przyjaciół. Jeden z nich miał doświadczenie w gastronomii i został kucharzem, drugi rozpoczął pracę pizzermana, a trzeci zajął się finansami. Mimo ich entuzjazmu i zapału do pracy, lokal, który otworzyli, nie cieszył się powodzeniem. Pogarszająca się sytuacja finansowa sprawiła, że postanowili oszczędzać na produktach, a to bardzo odbiło się na jakości potraw. Ich jedyną nadzieją na poprawę pozostała pomoc Magdy Gessler.

Dla widzów Kuchennych Rewolucji w tym sezonie czeka prawdziwa niespodzianka. Pierwsze sześć odcinków 22. sezonu zostanie premierowo wyemitowanych na platformie Player! To pierwsza taka sytuacja w historii Kuchennych Rewolucji. Pierwszy odcinek bezpłatnie zostanie udostępniony 14 stycznia, a kolejne będzie można oglądać premierowo co czwartek.

Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe Link: Zobacz!
Najnowsze