Kuce z Bronksu - co to jest? IMIONA bohaterów

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Dem3000 Kuce z Bronksu

Kuce z Bronksu - co to jest? IMIONA bohaterów

2018-11-22 14:53

Jeśli JESZCZE NIE WIECIE, czym są Kuce z Bronksu, koniecznie zajrzyjcie na ESKA.pl! Znajdziecie tu informacje o serialu i imiona bohaterów.

Kuce z Bronksu - co to jest? Jeśli należycie do grupy, która zadaje sobie takie pytanie, musicie jak najszybciej poznać najważniejsze informacje o Bapple Jacku, Bimke Guyu, Flubbershy i innych bohaterach! Imiona Kuców z Bronksu wydają wam się dziwaczne? Cóż. Taki jest cały serial, którego autorem jest Dem3000.

O czym są Kuce z Bronksu?

Kuce z Bronksu to seria krótkich filmików w formie komiksu. Serial opowiada o przygodach różnokolorowych kucyków. Wszystkie odcinki kipią niedorzecznym i absurdalnym humorem. Własnie to zadecydowało o popularności Kuców z Bronksu. Każdy odcinek na YouTube zbiera miliony wyświetleń. Dotychczas powstało ich 8.

Dem3000 - kim jest twórca Kuców z Bronksu?

Kuce z Bronksu to pomysł Dema, czyli Jakuba Dębskiego. Jest on youtuberem autorem komiksów. Zasłynął dzięki seriom absurdalnych historyjek i vlogom, w których z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru mówi o swoich spostrzeżeniach. Więcej o Demie3000 dowiecie się z wideo, które zamieścił... Dem3000 :)

Kuce z Bronksu - imiona

W Kucach z Bronksu pojawiło się dotąd 6 głównych bohaterów:

  • Blabbity (Dziunia)
  • Random Bash
  • Bapple Jack
  • Flubbershy
  • Bimkie Guy
  • Bumfight Sparkle

Wszystkim im podkłada głos Dem.

Poznaliście najważniejsze informacje o Kucach z Bronksu. Teraz możecie śledzić kolejne odcinki serialu. Co się w nich wydarzy? Tego nie wie pewnie sam Dem!