Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA: te osoby już wygrały wspaniałe prezenty od swoich bliskich

i

Autor: RADIO ESKA Kto jest Twoim Mikołajem w Radiu ESKA: te osoby już wygrały wspaniałe prezenty od swoich bliskich

Kto jest Twoim Mikołajem? w Radiu ESKA 2022: te osoby już wygrały prezenty od swoich bliskich

2022-12-01 14:14

Kto jest Twoim Mikołajem? To zabawa Radia ESKA, w której każdy ma szansę, podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent! Wystarczy wysłać zgłoszenie online, a następnie czekać na telefon od naszego prowadzącego. Co więcej, dla osób obdarowujących, również czekają ciekawe upominki. A już teraz możesz sprawdzić, do kogo uśmiechnęło się szczęście.

Święta Bożęgo Narodzenia to szczególny czas, w którym uwielbiamy spełniać marzenia naszych bliskich. Radio ESKA już po raz kolejny organizuje zabawę, dzięki której słuchacze mogą stać się Świętymi Mikołajami. Zasady gry są proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie, gdzie opisane są szczegóły gry. Przy odrobinie szczęścia, nasz prowadzący zadzwoni do Ciebie z informacją, że to właśnie Ty, podarujesz prezent wybranej osobie. Niektórym już się to udało! Poniżej znajduje się lista wszystkich dotychczasowych zwycięzców.

Kto jest Twoim Mikołajem? - zabawa w Radiu ESKA - lista laureatów!

Wiele osób bawi się razem z nami, a my jesteśmy gotowi stawić czoła Waszym najśmielszym i najbardziej szalonym pomysłom! Oto lista osób, które do tej pory wzięły udział w zabawie i obdarowały bliską osobę wymarzonym prezentem:

  • Karolina podarowała mężowi Robertowi SMARTFON: "Ze względu na wykańczanie mieszkania w chwili obecnej nie stać nas na zakup telefonu. Będzie to dla niego idealny prezent, za jego ciężką pracę, którą wykonał w naszym mieszkaniu".
  • Krzysztof podarował narzeczonej Ani BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI: "Ostatnio straciłem pracę i chciałbym pomimo tego podarować mojej narzeczonej jej wymarzony prezent"
Kto jest Twoim Mikołajem 2023 - zgarnij wymarzone prezenty

Chcesz dołączyć do listy szczęśliwych zwycięzców?

Jeżeli zgłosisz się do naszej zabawy i napiszesz, co chcesz podarować bliskiej osobie, my zatelefonujemy do niej i jeżeli zgadnie, że to właśnie Ty jesteś jej Świętym Mikołajem, zgarnie nagrodę. Co więcej, mamy również coś dla Ciebie. W tym roku dla każdego Mikołaja przygotowaliśmy niezwykłe upominki od Play, który po raz kolejny jest sponsorem naszej akcji. Do zgarnięcia – Samsung Galaxy A13 5G oraz Xiaomi Redmi A1.

Aby zgłosić się do zabawy Kto jest Twoim Mikołajem, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na ktojesttwoimmikolajem.eska.pl i czekać na telefon od naszego prowadzącego!