KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

i

Autor: EAST NEWS KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

2017-05-29 15:29

Popek podczas KSW 39 znokautował w niecałą minutę Roberta Burneikę i tym samym powrócił do gry w MMA. Tuż po walce zdradził, że poznał nazwisko kolejnego rywala.

KSW 39 na Narodowym było dla Popka być albo nie być w polskim MMA. Popek Monster przepracował ciężko ostatnie trzy miesiące, co było widać podczas walki z Robertem Burneiką. Paweł Mikołajuw potrzebował zaledwie 45 sekund na znokautowanie Hardkorowego Koksa. Jak sam przyznał wygrał życie i wraca do sportu na stałe. Kiedy zobaczymy kolejną walkę Popka?

KSW 41 - Popek

Popek tuż po walce z Burneiką zdradził dziennikarzom, że poznał nazwisko kolejnego rywala. Znam rywala, ale nie mogę zdradzić jego nazwiska (...) To jest poufna informacja od włodarzy KSW. Dowiedziałem się o tym przed walką. To też będzie łatwy pojedynek (...) Walczę co pół roku, bo mam bardzo dużo obowiązków, więc pojawię się dopiero za pół roku konkretnie przygotowany. Z tego wynika, że Popek nie pojawi się na kolejnej jubileuszowej gali KSW 40, ponieważ zgodnie ze schematem organizacyjnym następna gala powinna odbyć się za 3 miesiące. Najbardziej prawdopodobnym terminem kolejnej walki Popka będzie grudzień 2017 podczas KSW 41.