Księżna Kate i jej ukryty talent! Nagranie z dzieciństwa trafiło do sieci

2019-09-12 13:44
Księżna Kate i jej ukryty talent! Nagranie z dzieciństwa trafiło do sieci
Autor: Screen z instagram.com/teatimewiththecambridges/Chris Jackson/Press Association/East News Księżna Kate i jej ukryty talent! Nagranie z dzieciństwa trafiło do sieci

Skromna, piękna i wyjątkowo błyskotliwa żona księcia Williama oprócz wyczucia stylu oraz wspaniałego kontaktu z ludźmi ma również inny talent, którym nigdy się nie chwaliła. W sieci pojawił się filmik, w którym księżna Kate występuje na scenie i czuje się na niej jak ryba w wodzie. Jaki jest ukryty talent Kate? Gra aktorska to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że księżna Kate potrafi pięknie śpiewać!

Księżna Kate ma ukryty talent, który możemy podziwiać dzięki nagraniu z jej dzieciństwa. Księżna Kate i książę William pobrali się ponad 8 lat temu. To właśnie wtedy na salonach królewskich pojawiła się piękna i skromna kobieta, która skradła serca Brytyjczyków. Kate od razu stała się ulubienicą Królowej Elżbiety II. Księżna chętnie uczestnicy we wszystkich oficjalnych spotkaniach, które organizowane są na dworze królewskim. Do tej pory niewiele osób wiedziało, że żona Williama skrywa również ogromny talent. 

Księżna Kate i jej ukryty talent

Księżna Kate nie tylko ma zainteresowania, które związane są ze sportem, czy podróżami. Warto przypomnieć, że wraz z mężem Williamem w tym roku odwiedzili park linowy, oraz pływali kajakiem. Kobieta posiada również zamiłowanie do sztuki. Na instagramie @teatimewiththecambrid pojawił się film, na którym widzimy 11-letnią Kate. Na deskach szkolnego teatru przyszła księżna wystąpiła w musicalu My Fair Lady. Wykonała piosenkę Wouldn't It Be Loverly i zaprezentowała widzom swój niezwykły głos.

Film, w którym występuje 11-letnia księżna Kate wyświetliło już prawie 40 tysięcy internautów. Wszyscy zachwycają się wykonaniem żony Williama. Oto najciekawsze komentarze:

Nie mogę doczekać się, żeby usłyszeć córkę Kate Charlotte. Na pewno odziedziczyła talent po mamie!

Jest bardzo pewna siebie, jak Charlotte i Louis.

Założę się, że nadal jest świetną piosenkarką i śpiewa swoim dzieciom w domu.

Ona tak pięknie śpiewa. Ma ogromny talent!

Jest po prostu urocza!

Czy jest coś, w czym nie jest dobra?

To imponujące jak na 11-latkę!

Najnowsze