Ksiądz tańczy na pielgrzymce do góralskiego hitu. Nic lepszego dziś nie zobaczycie!

i

Autor: screen z filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/watch/?v=643700194357581 Ksiądz tańczy na pielgrzymce do góralskiego hitu. Nic lepszego dziś nie zobaczycie!

HIT PIELGRZYMKI

Ksiądz tańczy na pielgrzymce do góralskiego hitu. Internauci: "Wywija jak zawodowiec!"

2023-08-03 12:11

Nagranie, na którym ksiądz tańczy na pielgrzymce robi furorę w internecie! Komentujący doceniają dystans kapłana, poczucie humoru i fakt, że po ciężkiej wędrówce na Jasną Górę zdecydował się wykrzesać z siebie tyle energii. Przy tym wszystkim pokazał ogromne umiejętności choreograficzne! Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, to zobaczcie już teraz.

Ksiądz tańczy na pielgrzymce do góralskiego hitu i to najlepsze, co dzisiaj zobaczycie. Nagranie zostało zrealizowane, podczas 37. Wadowickiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Grupa pątników z tego miasta dotarła na miejsce 20 lipca 2023, ale dopiero teraz furorę zrobiła zabawa wędrującego kapłana. Pokazał, że sama pielgrzymka nie jest tylko momentem pokuty, czasem na przemyślenia, czy chwilą na przeżycia duchowe. Udowodnił, że to doskonała szansa na integrację, zabawę, a także pokazywanie swojej wiary przez taniec. Nie przeszkadzała mu sutanna w prezentowaniu prawdziwych tanecznych umiejętności. A wszystko to w rytm weselnego utworu "Jak się bawią ludzie", pod którym podpisuje się góralski zespół Baciary.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Ksiądz tańczy na pielgrzymce - wideo

Internauci ciepło przyjęli nagranie, co najlepiej widać po komentarzach. Jeden z internautów napisał, że to ksiądz do tańca i do różańca. Życzył sobie i wszystkim jednocześnie, by takich właśnie kapłanów spotykali na swojej drodze. Wideo w kilka tygodni zebrało ponad 3,5 miliona wyświetleń oraz 37 tysięcy serduszek i lajków.

Sanah na pielgrzymce przykuła uwagę! Zaskakująca wersja w drodze na Jasną Górę

Taniec księdza na pielgrzymce nie odbyłby się, gdy by nie jego "parkietowe" partnerki. Zatańczył z trzema kobietami, po czym do zabawy dołączyli pozostali pielgrzymi. Stworzyli duże koło, w którym poruszał się główny bohater.  Zobaczcie sami!