Studniówka taniec

i

Autor: TikTok/ixlo_sosnowiec_

Taniec Wednesday na studniówce 2023. Ta dyrektorka nie ma sobie równych!

2023-02-08 16:00

Ta dyrektorka potrafi wpasować się w trendy i wie w jaki sposób załapać ze swoimi uczniami wspólny język. Udowodniła to m.in. podczas studniówki, na której zaskoczyła wszystkich wykonując słynny taniec z serialu Wednesday. Jej subtelne ruchy zostały docenione przez miliony użytkowników, którzy zasypali ją komplementami.

Był już taniec Wednesday pod wodą, na łyżwach, w wykonaniu aktorów z Miodowych lat, ale czegoś takiego jeszcze chyba nikt nie widział. Ta dyrektorka może pochwalić się ogromną odwagą, wdziękiem i wyczuciem trendów. Taniec Wednesday na studniówce 2023 zachwycił nie tylko uczniów i nauczycieli, ale również tysiące internautów. Dyrektorka liceum w Sosnowcu dała prawdziwe show podczas balu maturalnego. Roztańczona pani pedagog stała się prawdziwą gwiazdą w sieci. Ma nawet oddane grono fanów wśród młodzieży, które nie ukrywa, że marzy o tym, by dyrektorka stała się ich nauczycielką. Nagranie z jej udziałem widziało już ponad 1,5 mln osób.

Spider-Man z Wednesday na jednym balu. Fani pokochali ten mroczny duet!

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Taniec Wednesday - studniówka 2023

Taniec Wednesday w wykonaniu dyrektorki podbija Internet. Kobieta stała się prawdziwą gwiazdą. Jej subtelne ruchy w rytm Goo Goo Muck w krótkim czasie zyskały liczne grono odbiorców.

Jej taniec został doceniony przez miliony użytkowników, którzy nie ukrywają, że na ich liście marzeń pojawił się nowy podpunkt - zrobienie wszystkiego, by zostać uczniem jej klasy.

Lady Gaga na studniówce w Olsztynie. Nagranie podbija Internet!

Widać, że kobieta z klasą!???

no wspaniałe, uroczo, cudownie????prawdziwa gwiazda parkietu ???pozdrawiam serdecznie ?

powtórzę się jak każdy. Kobieta z klasą subtelnoscią i delikatnością.

Jaka piękna jest ta Pani ❤️i na dodatek wyszlo jej to mega fajnie