Krzysztof Zalewski - Polsko: nowy singiel i teledysk

2017-06-02 17:53

Krzysztof Zalewski opublikował nowy singiel i klip do utworu Polska. W teledysku możemy zobaczyć kultowego polskiego aktora Daniela Olbrychskiego.

Krzysztof Zalewski - Polsko: nowy singiel i teledysk. Krzysztof Zalewski przyzwyczaił nas do tego, że teledyski do piosenek ze „Złota” to nie tylko ilustracje video, to za każdym razem jest coś więcej… Tak jest również w przypadku najnowszego singla. „Polsko” to bardzo osobista i odważna wypowiedź autora. Zaproszenie Pana Daniela Olbrychskiego nie jest przypadkowe, a Jego występ jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe a marzenia się spełniają. Reżyserem teledysku jest Dzienis.

Krzysztof Zalewski - Polsko VIDEO

A co mówi sam Krzysztof Zalewski o nowym singlu? Zazwyczaj piszę o sobie. Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje. 

Najnowsze